Yenilmez Armada yeni dönem hazırlıklarına devam ediyor

Urfalı

Global Mod
Global Mod
Yeni dönem hazırlıklarına tüm süratiyle devam eden Galatasaray Nef’in bugünkü idmanla çalışmalarını sürdürdü. Sinan Fazilet Spor Salonu’nda gerçekleştirilen idman ısınma hareketleri ile başladı. Egzersizin devam eden kısmında iki kümeye ayrılan kadromuzda birinci küme, Başantrenör Andreas Pistiolis idaresinde parkede çalışırken öbür grup salonda yük idmanı yaptı. İki küme çabucak sonrasında yer değiştirdi.

NBA’de Golden State Warriors’un dört şampiyonluk yüzüğüne sahip starı Draymond Green, Galatasaray Nef’in idmanını ziyaret ederek burada ferdî çalışmasını gerçekleştirdi.

Oyuncumuz Raymar Morgan Galatasaray tarihini yakından bildiğini ve muvaffakiyet için elinden geleni yapacağını belirterek , “Buranın tarihini biliyorum. Galatasaray’a geldiğim için hayli keyifli ve heyecanlıyım. Futbol ve basketboldaki tarihi biliyorum. Basketbolda lig ve EuroCup şampiyonluklarını biliyorum. Bir an evvel buradaki arkadaşlarımla bir arada başarılı olmak istiyorum. Draymond ile bir arada büyüdük. Hiç değişmedi ve daima birebirdi. Düğünlerinde bulunmak benim için epey kıymetliydi.” diye konuştu.

Muhaymin Mustafa, “bu biçimde büyük bir topluluğun modülü olmaktan dolayı fazlaca memnunum. Birinci haftamızı tamamladık. Ekipte hoş bir hava var. Hoş bir kimya oluşacak üzere duruyor. Amaçlarımız yüksek. Belirlediğimiz noktaya geleceğimizi düşünüyorum. 11-12 yaşımda Türkiye’ye geldim. Burada okudum, büyüdüm ve Türk külçeşidini benimsedim.” dedi.

Sedat Ali Karagülle ise, “Galatasaray topluluğunun kesimi olmaktan epeyce memnunum. Çok büyük bir topluluk. Bu kulüp için oynayacağımdan epeyce heyecanlıyım. Sabırsızlıkla dönemin başlamasını bekliyorum. Gayeler Şampiyonlar Ligi’nde ve ligimizde her vakit en üst düzeyde. Kadromuza güveniyoruz. Güzel işler yapacağımızı düşünüyorum.” sözlerini kullandı.