THY zelzele bölgesine ek seferler düzenleyecek

taklaci09

Global Mod
Global Mod
Türk Hava Yolları (THY), Kahramanmaraş’ın Pazarcık ilçesinde meydana gelen 7,4 büyüklüğündeki zelzelenin akabinde yardım gruplarının bölgeye en süratli biçimde transferi için ek seferler hazırlandığını bildirdi.

THY Basın Müşaviri Yahya Üstün, toplumsal medya hesabından yaptığı açıklamada, yardım gruplarının bölgeye en süratli biçimde transferi ve sevdikleriyle buluşmak isteyen vatandaşlar için ek seferler hazırladıklarını belirtti.

Üstün, “Depremden etkilenen bölgelere uçuşları olan konuklarımız için fiyatsız iptal/değişiklik hakkı tanıyoruz” sözlerini kullandı.

Kahramanmaraş merkezli zelzeleden etkilenen tüm vatandaşlara geçmiş olsun dileklerini ileten Üstün, “Yakınlarını kaybedenlere başsağlığı diliyoruz. Türk Hava Yolları olarak yaraların sarılmasında tüm gücümüzle milletimizin yanındayız. Birlik içerisinde, en kısa müddette iyileşeceğiz” açıklamasını yaptı.

TIKLAYIN – Kahramanmaraş’ta 7.4 büyüklüğünde sarsıntı | Meyyit sayısı artıyor; memleketler arası yardım daveti yapıldı!

TIKLAYIN – Kahramanmaraş’ta 7.4 büyüklüğünde sarsıntı | Dakika dakika gelişmeler

TIKLAYIN – Zelzele, Suriye’yi de sert vurdu: 42 meyyit, 200 yaralı

TIKLAYIN – ‘Deprem kahini’, Kahramanmaraş zelzelesini 3 gün evvelde bilmiş: Eninde sonunda, 7.5 büyüklüğünde…