“Solda Che Guevara'ya saldırdım”

Urfalı

Global Mod
Global Mod
Chiara Ferragni vakasıyla ilgili olarak “bu olayın dikkatimi çektiği bir konu var; hayırseverlik konusunda şeffaflık meselesidir“. Bu, Meclis'teki yıl sonu basın toplantısında Başbakan Giorgia Meloni tarafından söylendi. Başbakan, son Atreju kutlaması sırasında, etkileyicilerin maaşlarını şişirmeye hizmet eden hayır kurumuna işaret etti. 'Pandoro Balocco davası' konusundaki fırtınada Ferragni'nin dahil olduğu olaya ve Torino'daki Regina Margherita hastanesine vaat edilen hayır kurumuna açık bir gönderme.

“Belki de bu üzerinde çalışmamız gereken bir konudur, çünkü aksi takdirde bireysel vakanın daha sonra temel bir şeyi, yani hayırseverliği etkileme riski vardır. Yani belki de sadece şeffaflık kurallarının bugün ne olduğunu vermek, muhtemelen daha iyilerini hayal etmek. , bu herkes için yararlı olabilir. Bu düşündüğüm bir şey“diye ekliyor başbakan.

Chiara Ferragni, Noel öncesinde yayınlanan özür videosunun ardından, daha dün Instagram'daki faaliyetlerin 'yeniden başlaması' ile kesintiye uğrayan uzun bir sosyal sessizliği seçti. “Etkileyiciler ve Chiara Ferragni'nin dönüşü söz konusu olduğunda bırakın söyleyecek hiçbir şeyim yok; solun da paylaşması gerektiğine inandığım bir konsepti Atreju'ya ifade ettiğimde solun gösterdiği düzensiz tepkiden çok etkilendim. ve bu da pandoro üretenlerin onu markalayanlardan daha değerli olmasıdır”, diyor Meloni. “Tamamen sıradan bir şey söyledim – bunun altını çiziyor – diğer şeylerin yanı sıra işçi sınıfı dünyasıyla ilgili olması gereken bir şeydi, ama bunun yerine benim Chiara Ferragni'ye saldırdığıma inanarak suçu kendilerinden çıkardılar. referans olarak, kişisel olarak bundan hiç bahsetmedim. Görünüşe göre Che Guevara saldırıya uğradı ve dünya değişti ve durum bundan doğdu… Demek istediğim, benim açımdan kimseye saldırmak gibi bir arzum yok”, diye bitiriyor Meloni .