“Nihayet Meloni sayesinde terör kurbanlarıyla eşitlendi”

Urfalı

Global Mod
Global Mod
“Liyakat için onur! Bugün, 17 Mart, Başbakan Giorgia Meloni bana, şerefe, Temsilciler Meclisi’nin aktif olarak hareket ettiğini bildirdi.2004 tarihli 206 sayılı yasanın Aldo Moro lehine uygulanması. Yaklaşık yirmi yıldır başvurusunu istediğim ve ümidimi kestiğim kanun”. Haberi, Kızıl Tugaylar tarafından öldürülen Hıristiyan Demokrat devlet adamının kızı Maria Fida ve torunu Luca Moro aktarıyor.

“Oğlum ve ben – devam ediyor Maria Fida Moro – ekspres sayın başbakana sonsuz teşekkürler Giorgia Meloni’ye bu beklenmedik hediye için, Luca’ya büyükbabasının nihayet diğer kurbanlarla aynı seviyede olduğuna dair güvence veren bir Paskalya mucizesi ve artık bizi daha fazla incitecek haksız bir eşitsizlik yok. Kayıtlara geçmesi için ekliyorum ve ayrıca bunu yapmaktan memnuniyet duyduğum için, komutada bir kadına ihtiyacımız vardı. Düzinelerce erkeğin “hayrete düştüğü” yerde, sadece bir genç kadın varış noktasına gitti. Üç kez yaşasın. Mucizeler var ama bu özel mucize içimizi neşeyle doldurdu. Aferin Başkan, aferin. Rab onu hediyelerle doldursun ve mutluluğu, sevdikleriyle birlikte hayatının her gününde ona eşlik etsin. Sevinç 1 Gözyaşı 0″.