“Kız arkadaşımla burraco oynayın, onlar iki gelincik…”

Urfalı

Global Mod
Global Mod
“Giorgia ile dostluk kuruyoruz, politika dışında da takılmaya başladık, ara sıra akşamları kız arkadaşımla burraco oynuyor, onlar iki gelincik ve kaybetmekten nefret ediyorlar. Ben oynadığım gibi oynamıyorum. zaten karmaşık bir hayatım var…” . Bunu bu akşam Rai2'de yayınlanan 'Belve' programının ilk bölümüne konuk olan Matteo Salvini, Başbakan Giorgia Meloni ile olan ilişkisinden bahsetti.

,Hakkında konuşmak geleceği Ligin başındaSalvini, “Daha verecek çok şeyim var, arzum, fikirlerim, zamanım var, o zaman iyi insanlar da var ama onları biraz bekleteceğim” diye düşündüğünü belirtiyor. Başbakan yardımcısı daha sonra “Kongrenin sonbaharda yapılacağını, isteyeceğim son şeyin koltuğuma yapışık görünmek olduğunu” hatırlattı. Kuzey Ligi lideri daha sonra olası rakiplerle ilgili bir soruyu yanıtlıyor: Öne çıkan var mı? Salvini “Şimdilik hayır” diyor. Daha sonra Birliğin kurucusu Bossi hakkında şunları söylüyor: “Uzun süredir ondan haber alamıyorum ve bunun için üzgünüm. Bu benim hatalarımdan biri…”.

Salvini de konuştu Avrupa seçimlerinde General Roberto Vannacci'nin partisiyle olası adaylık. “Bunu düşünüyoruz” diyen Salvini, “eşcinsellerin normal olmadığını söyler mi?” sorusuna (generalin 'Dünya altüst oldu' kitabında yer alan bir ifade) şu cevabı verdi: “Hayır, aslında Düşünce özgürlüğü konusunda onun mücadelesini paylaştığımı söyledim ama benim için insan eşcinsel olabilir, heteroseksüel olabilir, transseksüel olabilir, biseksüel olabilir, çokseksüel olabilir… Son niyetim insanların özel hayatlarına girmektir.”