Fatih Altaylı canlı yayında sonlandı: Elime bir odun alıp bir taksicinin camını kırmak istiyorum, nitekim güç tutuyorum kendimi

taklaci09

Global Mod
Global Mod
Moderatörlüğünü yaptığı programda İstanbul Taksiciler Esnaf Odası Başkanı Eyüp Aksu ve İBB Meclisi Trafik ve Araştırma Komitesi üyesi Gencay Özcan‘ı konuk eden gazeteci Fatih Altaylı, taksi bulamadığını söz ederek, “Aylardır taksiye binemiyorum. Yemin ediyorum taksicinin bana bir zavallı ezikmişim üzere bakmasından bir gün elime bir odun alıp bir taksicinin camını kırmak istiyorum. Hakikaten sıkıntı tutuyorum kendimi. O kadar sinirleniyorum. Taksici bana b.ka bakar üzere bakıyor” dedi.

Habertürk ekranlarında canlı yayınlanan “Teke Tek” programında İstanbul’daki taksi krizi masaya yatırıldı. Fatih Altaylı’nın moderatörlüğünü yaptığı programa İstanbul Taksiciler Esnaf Odası Lideri Eyüp Aksu ve İBB Meclisi Trafik ve Araştırma Kurulu üyesi Gencay Özcan katıldı. Özkan ile Aksu’nun tartışması sırasında, kendisinin de taksi bulamadığını söz eden Fatih Altaylı hislerini şu sözlerle aktardı:

“Bir taksinin camını kırmak istiyorum”

“Aylardır taksiye binemiyorum. Yemin ediyorum taksicinin bana bir zavallı ezikmişim üzere bakmasından bir gün elime bir odun alıp bir taksicinin camını kırmak istiyorum. Sahiden güç tutuyorum kendimi. O kadar sinirleniyorum. Taksici bana b.ka bakar üzere bakıyor.”