Duy Beni 8. kısım konusu nedir? Duy Beni 8. kısım full izle

taklaci09

Global Mod
Global Mod
Star TV’nin sevilen dizisi, Duy Beni, son kısmı ile 25 Ağustos Perşembe akşamı seyircisinin karşısındaydı. Başrollerinde Berk Hakman, Ege Kökenli, Rabia Soytürk, Caner Topçu gibi isimlerin yer aldığı Duy Beni dizisinin seyircileri, 8. kısım hakkında bilgileri araştırdı. Diziyi izleyemeyenler, son bölümü internette ”Duy Beni 8. kısım full izle” biçiminde sorgulamaya başladı. Duy Beni 8. bölümde neler yaşandığı merak edildi. Pekala, Duy Beni 8. kısım konusu nedir? Duy Beni 8. kısım full izle

Duy Beni 8. kısım konusu

Kanat’ın tutuklanması Gerçek Koleji’ndeki birfazlaca kişiyi şaşkına uğratmıştır. Leyla bu olaya Ekim’in sebep olduğunu düşünüp onu suçlarken, Ekim Kanat’ın saf olduğuna inanmaktadır.Polis, Gerçek Koleji’nden birinin sözüne daha başvurur.Verilen tabirlerin birbirleriyle çelişmesi ortalığı karıştırır.

Leyla bu vakte kadar mesajlaştığı kişinin Kanat olmadığı gerçeğiyle sarsılır. Kendini toplayıp Aziz’le yüzleştikten daha sonra yeni bir karar alır.Artık yeni bir maksadı vardır.

Kanat’ın polisler tarafınca gdolayılmesinden daha sonra öğrenciler ikiye ayrılır.Ekim, Bekir ve Ayşe’ye yapılan zorbalıkların boyutu artar. Ama bu sefer Bekir de sessiz kalmayacaktır.

Selim ve Bahar, Gerçek Koleji’nde yaşananların sorumlusuna karar verip bir plan yaparlar. Bu nizama dur diyeceklerdir. Ziya hocanın yarım bıraktığı işi tamamlamak için harekete geçerler. Bunun için birkaç öğrencinin yardımına gereksinimleri vardır.

DUY BENİ 8. KISIM FULL İZLE