Berlusconi, Putin ve karacayla avlanıyor: Heyecan verici hikaye

Urfalı

Global Mod
Global Mod
Bir av gezisi ve karacadan kopmuş bir kalp. Özgürlük Halkı'nın Meclis'teki eski grup lideri Fabrizio Cicchitto'nun bugün Corriere della Sera'ya önerdiği, başrollerinde Silvio Berlusconi ve Vladimir Putin'in yer aldığı kaba avlanma hikayesi gözden kaçmadı.

Cav, Rusya cumhurbaşkanına yakın olduğu yıllarda arkadaşını Sardunya'da ve evlerinde ağırladı. Daha sonra Rusya'da bir kulübede karşılanan Berlusconi'yi av gezisine davet eden de Putin oldu. Yıllar öncesine, 2000'li yılların başlarına kadar uzanan ve Cicchitto'nun hikayesine göre Berlusconi'yi biraz rahatsız eden bir hikaye. “Putin bana 'Silvio, haydi ava çıkalım' dedi. Ben 'avlanmaya mı? Hiç tüfeğe dokunmadım' diye düşündüm. Ama ısrar etti ve ben de ona eşlik ettim – Berlusconi'nin hikayesi bugün Cicchitto tarafından aktarılmıştı. ormanda bana bir tüfek verdi ve ben de endişelendim. Karda yürürken Putin iki geyik gördü ve vuracağım ölülerden birine nişan almamı işaret etti. Böylece ikisini de vurup öldürdü.”

Bunu, eski İtalya başbakanını hayrete düşüren bir olay izledi. “Putin memnun bir şekilde bana baktı ve 'bugün size olağanüstü yemek sunacağım' dedi. Elinde bir bıçakla yokuştan aşağı inerek hayvanların yanına gitti ve bir hayvanın kalbini çıkararak kesti. Sonra bir adama teslim ettirdi.” eskorttan bana verdi ve üzerine o kanlı et parçasını koydu ve 'olağanüstü bir yemek olacak' dedi.