Bayanları para karşılığında falakaya yatırdı; 9 yıla kadar mahpus cezası isteniyor

taklaci09

Global Mod
Global Mod
Kayseri’nin Melikgazi ilçesinde para karşılığı anlaştığı tez edilen bayanları falakaya yatırdığı manzaraları ortaya çıkan Erkan T. hakkında 2 başka kabahatten toplam 9 yıla kadar mahpus cezası istemiyle dava açıldı.

Melikgazi ilçesi, Şirintepe Mahallesi’nde meydana gelen olayda, bir kargo şirketinde çalışan evli ve 2 çocuk babası Erkan T., maddi durumu düzgün olmayan bayanları meskenine çağırarak, gözlerini uyku bandı, ayaklarını kelepçe ve eşarpla bağlayıp falakaya yatırdı.

Erkan T., falakaya yatırdığı bayanlardan ‘güzel‘ dediklerine 500 TL, ‘çirkin‘ dediklerine ise 250 TL ödeme yaptı. Erkan T., falaka imgelerini de kayıt altına aldı.

Erkan T. öteki bayanlara da çektiği görüntüleri gönderdi. Misal teklifte bulunduğu N.K. isimli bayanın savcılığa cürüm duyurusunda bulunması üzerine Erkan T. gözaltına alındı.

“Görüntüler istekleriyle çekildi”

Erkan T. emniyetteki sözünde, “10 yıldır evliyim. Cep telefonu ile kayıt altına alınan imajlar bayanların isteği ile çekildi. Hiç kimseye zorla bir şey yapmadım. Manzaralardaki bayanlara para verdim. Bu görüntüleri çekerek, internet fenomeni ve para kazanmak istiyordum. Bu hadisede bayanların isteği olduğu için kabahat olabileceğini düşünmedim” sözlerini kullandı.

Soruşturma kapmasında Erkan T. hakkında eşi H.T.’ye aksiyonları niçiniyle ‘eşe karşı eziyet çektirme’ kabahatinden 2 yıldan 5 yıla kadar, ‘müstehcenlik’ hatasından da 1 yıldan 4 yıla kadar mahpus cezası istemiyle Kayseri 15’inci Asliye Ceza Mahkemesi’nde dava açıldı.

Erkan T. hakkında başka bayanlara hareketlerinden dolayı yürütülen soruşturmanın da sürdüğü bildirildi.