Andreas Pistiolis: “Takımım bugün karakter ortaya koydu”

Urfalı

Global Mod
Global Mod
Galatasaray Nef, ING Basketbol Harika Ligi’nin 25. haftasında Beşiktaş Icrypex ile karşı karşıya geldi. Akatlar Spor ve Kültür Kompleksi’nde oynanan maçı ekibimiz 74-62 kazandı. Galatasaray Nef Başantrenörü Andreas Pistiolis ve oyuncumuz Canberk Kuş uğraşın akabinde yayıncı kuruluşa demeç verdi.

Karakterlerini ortaya koyduklarını ve savaşçı ruhumuzu alana yansıtarak kazandığımızı tabir eden başantrenörümüz, Bu karşılaşmayı geçen maç sakatlanan DeVaughn için oynadık. Maçı kazanmak bizim için fazlaca kıymetliydi. Galatasaray taraftarları için hayli memnunum. bu biçimde kadrolar içindeki çabanın ne kadar kıymetli olduğunu biliyoruz. Kadrom bugün ortaya karakter koydu. Umarım taraftarımız bunun hakkını verir ve bir daha sonraki maç bizi daha fazlaca takviyeler. O takviyeyle bir arada her şeyi yapabiliriz. En değerli nokta kadronun savaşçı ruhuydu. Maçı hiç bırakmadan devam ettik. Benim için en kıymetlisi buydu.” halinde konuştu.

“AKOON-PURCELL İÇİN OYNADIK”

Kritik anlarda sahneye çıkarak kıymetli benç katkısı veren Canberk Kuş ise, “Zorlu bir maç oynadı. Derbiler her vakit sıkıntı. İstediğimiz üzere başlayamadık. Devreye 10 sayı geride girdik. Güzel bir ikinci yarı oynadığımızı düşünüyorum. Bu maçı Akoon-Purcell için oynadık. Ona grup olarak sevgilerimizi yolluyoruz. Bütün krediyi grup arkadaşlarıma vermek zorundayım. Maçta koçun ve ekip arkadaşlarım yardımıyla bu performansı gösterdim.” dedi.