Analist Korkuttu: Bu 4 Altcoin, Yüzde 50 Çökecek!

Urfalı

Global Mod
Global Mod
Tanınan bir kripto analisti, Bitcoin (BTC) düşmeye devam ederse önder altcoin Ethereum’un (ETH) dört rakibinin kasvetli bir gelecekle karşı karşıya olduğuna inanıyor.

Analist, önder altcoin projesinin 4 rakibi için yarılanma öngörüyor

Altcoin Sherpa takma isimli kripto para traderı ve analisti, 176.100 Twitter takipçisine, Bitcoin’in ayı trendini sürdürmeye devam etmesi halinde, akıllı kontrat özellikli Blockchain’ler Solana (SOL), Avalanche (AVAX), Polkadot (DOT) ve NEAR Protocol (NEAR) hepsinin, mevcut fiyatlardan bedellerinin yaklaşık %50’sini kaybetme riskiyle karşı karşıya olduklarını söylüyor. Analist, şu tabirleri kullanıyor:

Gerçek yarılanma… Polkadot (DOT), Solana (SOL), Avalanche (AVAX), NEAR Protocol (NEAR). BTC bir adım daha düşürse, bu altcoin projeleri mevcut düzeylerinden %50 daha aşağı masraf. bu biçimdedan evvel hala kısa bir sıçrama gördüğümüzü düşünüyorum, lakin bu talep alanları şu anda epey fazla test ediliyor.

Kaynak: AltcoinSherpa/Twitter

Polkadot şu anda 9,76 dolardan el değiştiriyor. Analist çabucak sonrasında baktığı Solana, yazı yazılırken 41,79 dolardan süreç görüyor.

Altcoin Sherpa, şu anda 22,42 dolar olarak fiyatlandırılan Avalanche’a da bakıyor.

Trader ondan sonrasında yazı yazılırken 5,05 dolar olan NEAR Protocol’ün düzeylerini gösteriyor.

Analist, TRON (TRX)’den çok umutlu

Bitcoin şu anda son 30 günde %28’den çok düşüşle 28.730 dolarda süreç görüyor. Altcoin Sherpa, dört Ethereum rakibi karşısında düşüşte olsa da, kripto analisti, toplumsal medya ve dijital cümbüş içeriği için merkezi olmayan bir depolama ve dağıtım platformu olarak tasarlanmış bir Blockchain olan TRON’un (TRX) zıt potansiyele sahip olduğunu söylüyor.

Analist, Bitcoin’in fiyatı ‘dengelenirse’, kripto varlığının kurucusu Justin Sun’ın yeni teşebbüsler başlatmasıyla TRON’un mevcut düzeylerden %40’ın üzerinde artabileceğini söylüyor. Kriptokoin.com haberlerinden de hatırlayacağınız üzere, Justin Sun kısa mühlet evvel, TRON Blockchain’de, ABD doları karşısında teğe bir değiş tokuş etmek üzere tasarlanmış olan USDD (USDD) üzerinde algoritmik bir stablecoin’i deklare etti. USDD şu anda yaklaşık 577 milyon dolarlık bir piyasa pahasına sahip. Analist, şu değerlendirmeyi yapıyor:

TRX: Uzun vadeli arayabileceğiniz birkaç kripto paradan biri. Mevcut ortamda yapmazdı ancak Justin Sun parasını daha yükseğe taşıyor. BTC istikrar kazanırsa, bunun 0,12 dolara gideceğini iddia ediyorum.

TRON, yazı yazılırken 0,0821 dolardan süreç görüyor.