Ümit Özdağ’dan Doğu Perinçek’e cevap: Recep Tayyip beyin iletisini bana iletmişsiniz, postacılığınız için teşekkür ederim

taklaci09

Global Mod
Global Mod
Zafer Partisi Genel Lideri Ümit Özdağ, Türkiye’ye kaçak giriş yapan sığınmacılara yönelik açıklamaları hakkında tenkit de bulunan Doğu Perinçek’e “Doğu beyefendi, Recep Tayyip beyin bildirisini bana iletmişsiniz. Postacılığınız için teşekkür ederim” yanıtını verdi.

Doğu Perinçek, sonlardan Türkiye’ye kaçak giriş yapan sığınmacılara yönelik açıklamaları niçiniyle Zafer Partisi Genel Lideri Ümit Özdağ’ı maksat aldı. Perinçek, ”Buradan kendilerini ihtar ediyoruz. Bu işin başını çeken Ümit Özdağ’ı bir defa daha ihtar ediyoruz. O pusacak, biz onu pıstıracağız. Ortalıkta dolaşamayacak” sözlerini kullandı.

“Postacılığınız için teşekkür ederim”

Özdağ, toplumsal medya hesabından Perinçek’e cevap verdi. Özdağ, “Doğu beyefendi, Recep Tayyip beyin iletisini bana iletmişsiniz. Postacılığınız için teşekkür ederim” biçiminde yazdı.

Tehditlere karşı geri adım atmayacakalarını vurgulayan Özdağ, “Benzer bir tehdit dün HDP’li Ömer Öcalan’dan gelmişti. Şaşırdık mı? Hayır” dedi.

Özdağ’ın paylaşımı şöyle:

“Doğu beyefendi, Recep Tayyip beyin iletisini bana iletmişsiniz. Postacılığınız için teşekkür ederim. Zafer Partisi’ni Türkiye’nin örtülü istilasına karşı gayretinden hiç bir tehdit geri adım attıramaz. Misal bir tehdit dün HDP’li Ömer Öcalan’dan gelmişti. Şaşırdık mı? Hayır.”