“Üç gün sonra gidiyorum”

Urfalı

Global Mod
Global Mod
“Cuma gününe kadar, sonra her şey biter… Şaka yapmıyorum.” Bianca Berlinguer yarından önce ayrılmakla mı tehdit ediyor? Rete4'teki günlük programın sunucusu, Striscia la Notizia'nın coşkulu yayınında belgelendiği gibi, ağzından kaçırdı. Bianca Berlinguer, “Eserler içler acısı, gerçekten içler acısı. Ve şimdi haftalık olanlar da içler acısı. Hepsi içler acısıydı… hepsi! Düzgün bir parça yoktu” diyor Bianca Berlinguer, yine E'ye atıfta bulunarak raporları reddediyor. ' semper Cartabianca, her Salı günü Rete4'te ev sahipliği yaptığı program.

“Neyse, yarın gelsinler çünkü onlara söylemem gerekiyor, bunun gibi parçalar acı verici. Onlara söylemem gerekiyor, üzgünüm. Bağlılar mı? Ancak taahhüt, eğer her şey yanlışsa… Ve sen onlara talimat vermeyin… Bu insanlar kendilerini nasıl taahhüt ediyorlar? Mutlaka kötü işliyorlar, bu saçmalıkları yapıyorlar…” diyor stüdyodaki bir muhatabına dönerek. Daha sonra onu programı bırakması için 'tehdit ediyor': “Bunlar son üç günüm… Buradaki müdüre söylerim… Cuma'ya kadar, sonra biter… Şaka yapmıyorum…” .