Tunç Holding, Galatasaray Çağdaş Faktoring Bayan Basketbol Ekibimizin şort yanı sponsoru oldu

Urfalı

Global Mod
Global Mod
Kulübümüz, ülke sporunda uzun müddettir yaptığı iş birliklerini büyüterek sürdüren güç ve akaryakıt piyasasının önde gelen markalarından Tunç Holding A.Ş. ile yeni bir mutabakata daha imza attı.

Galatasaray Çağdaş Faktoring Bayan Basketbol Grubumuzun şort yanı sponsoru Tunç Holding oldu.

İş birliği mutabakatının imza merasimi, Galatasaray İdare Heyeti Üyesi Dikran Gülmezgil ile Tunç Holding İdare Konseyi Lideri Dinçer Azaphan’ın iştirakiyle gerçekleşti.

Ali Sami Yen Spor Kompleksi Nef Stadyumu’nda düzenlenen imza merasiminde Galatasaray Çağdaş Faktoring Bayan Basketbol Grubumuzun idari, teknik ve oyuncu takımı da yer aldı.

Tunç Holding’in kulübümüze katkı vermeye devam ettiğini belirten Galatasaray İdare Şurası Üyesi Dikran Gülmezgil, konuşmasında şu sözleri kullandı:

“TUNÇ HOLDİNG’İN HER VAKİT BİZE DAYANAK VERECEĞİNİ BİLİYORUM”

“Bugün karşınızda iki farklı şapkamla bulunuyorum. Öncelikle büyük bir onur duyduğum Galatasaray Spor Kulübü İdare Konseyi Üyeliği, başkası ise Bayan Basketbol Kadrosu isim sponsoru şapkası… İdare olarak birinci günden beri belirlediğimiz prensip, şubelerimizi sponsorlarımızla birlikte yönetmek istikametinde oldu. Biz bu iş birliklerini, salt bir gelir kalemi olarak değil, markaların karşılıklı kıymet transferiyle gelişme modeli olarak kabul ediyoruz. Tunç Holding’in değerli İdare Şurası Lideri Dinçer Azaphan Beyefendi hepimizin bildiği üzere Galatasaraylılığı ve muhtaçlık olduğu her vakit yardıma hazır olmasıyla kulübümüze katkı vermeye devam ediyor. Kendisinin bu modeli daha da ileri götürmek için her vakit bize dayanak vereceğini biliyorum. Kendisine burada hepinizin huzurunda bir sefer daha teşekkür ediyor, maksat koyduğumuz başarılara birlikte ulaşmayı diliyorum.”

Tunç Holding İdare Şurası Lideri Dinçer Azaphan’ın konuşması ise şöyle:

“GALATASARAY İLE TUNÇ HOLDİNG’İ YAN YANA GETİRMEK BİZİM İÇİN GURUR VERİCİ”

“Sayın Liderime epey teşekkür ediyorum hoş dilekleri için. Ben de sizinle yeniden bu lansmanda olmaktan gurur duyuyorum. Dikran Bey’e, Sayın Liderime, İdare Konseyi Üyelerimize, Levent Yaz, Cemal Özgörkey ve Mehmet Cibara Liderime fazlaca teşekkür ediyorum. Çok ilgilendiniz, logomuzu basketbola da ek ettiniz. İştirak sağlayan basın mensupları da teşekkür ediyorum. Geçen hafta da buradaydık. 10’da 10 amaç, Metin Oktay ruhu diyorduk, onu da Allah nasip etti. Her lansmanda da söylüyorum, kulübüm öngördüğü sürece biz bu yola devam edeceğiz. Galatasaray ile Tunç Holding’i yan yana getirmek bizim için gurur verici. tekrar çok teşekkür ediyorum.”