Tuğçe Kazaz: LGBT bir tercih değil dayatmadır; jenerasyonu durdurmak, dini ortadan kaldırmak istiyorlar

taklaci09

Global Mod
Global Mod
23 yaşında yaptığı evliliği sürecinde Hristiyan olmasıyla gündeme gelen, boşandıktan daha sonra İslam’a yönelen eski model Tuğçe Kazaz, “20’li yaşlarımdaki Tuğçe’yi bugün görsem epey kızardım; kendine, kalbine, vicdanına, organlarına haksızlık ettiği için, hatta onu boğmak isterdim” dedi. Kazaz ayrıyeten, “LGBT bir tercih değil dayatmadır. LGBT aileyi yok etmek, kuşağı durdurmak, nüfusu azaltmak, dini ortadan kaldırmak istiyorlar” iddiasında bulundu.

Son devirde muhalefeti ve toplumun birtakım kesitlerini amaç alan açıklamalarıyla gündeme gelen Tuğçe Kazaz, Sabah gazetesinden Tuğba Kalçık‘a konuştu.

Kazaz, Hristiyanlığa geçtikten daha sonra ortasındaki boşluğun daha da derinleştiğini tez ederek, Müslümanlığa dönmesini “Ruhumu ikna eden tek kaynak Kur’an-ı Kerim oldu” diye anlattı.

Kazaz, modellik yılları hakkında, “Kayıp bir periyottu benim için. 20’li yaşlarımdaki Tuğçe’yi bugün görsem ona hayli kızardım. Kendine, kalbine, vicdanına, organlarına bu kadar haksızlık ettiği için. Hatta mümkün olsa o Tuğçe’yi boğmak ister, iki dakika tıpkı masada oturmazdım. O kadar uzak bana. Kendime bedel vermemişim, kendime haksızlık etmişim. Allah’ın bana verdiği aklı yanlış kullanmışım. Aile tertibine, kıymetlerimize değer vermemişim. Lakin bu yanlıştan döndüm şükür” dedi.

“LGBT bir tercih değil dayatmadır”

Kazaz, LGBTİ hakkındaki soru üzerine de şunları söylemiş oldu:

“Ben ferdî özgürlüklere fazlaca bedel veriyorum, bireylerin tercihlerine müdahaleyi gerçek bulmuyorum ve korunması gerektiğine inanıyorum. Dolaysıyla burada söyleyeceklerim mutlaka LGBT’li bireyleri maksat almıyor. Söyleyeceklerim onların tercihiymiş üzere onlara cinsiyetsizliği dayatan global LGBT lobisine karşı. Zira gençlerimiz taammüden buna özendiriliyor ve yönlendiriliyor. LGBT bir tercih değil dayatmadır. LGBT aileyi yok etmek, jenerasyonu durdurmak, nüfusu azaltmak, dini ortadan kaldırmak, bu jenerasyonları ulus devletlere düşmanlaştırarak yıkmak ve şeytani tertibin sağlayıcısı olan tek dünya devletini kurmak için global şeytanın hayata geçirdiği bir operasyon ve Allah’a karşı açtığı bir savaştır. Şu an dünyanın üstün gücü ne ABD ne Çin’dir. Tek harika güç vardır dünyada o da LGBT lobisidir. Buna karşı çıkan devletleri bile yıkacaklar. O niçinle bu şeytanı bugün durdurmazsak o şeytan yarın insanlık jenerasyonunu durduracak. Ne yazık ki, bu lobi sanat topluluğundan da kimi isimleri kendi gayeleri için kullanıyor.”

“Tek hedefi daha fazla gündeme gelmek, daha fazlaca para kazanmak ve tanınan olmak olan bu isimler de lobiye hizmet ediyor. Evlatlarımızın cinsiyetine göz dikmeye kimsenin hakkı yok. Ben de bu doğrultuda, LGBT işgaline dur demek için, 23 Eylül’de Sultanahmet Meydanı’nda sonlanacak bir protesto yürüyüşü başlatıyorum ve bu ülkenin genç jenerasyonlarını korumak isteyen herkesi de benimle birlikte yürümeye davet ediyorum.”

“Erdoğan LGBT’yi desteklese, PKK’ya yeşil ışık yaksa onu epeyce severlerdi”

Kazaz, Kalçık’ın “Cumhurbaşkanı Erdoğan’ı maksada koyan bir kesim var. Siz bu durumu nasıl açıklıyorsunuz?” sorusu üzerine de şunları söylemiş oldu:

“Öncelikle şunu söylemek istiyorum. Ben Erdoğan’ı yahut AK Parti’yi değil, Türkiye’yi destekliyorum. Onların gayeye koymasına gelince; onlar Erdoğan’ı değil, Türkiye’nin Doğu Akdeniz’deki çıkarlarını maksada koymuşlar. Türkiye’nin gelişen savunma endüstrini ve ağır endüstrideki atılımlarını, hidrokarbon arayan gemilerini, saldırdıklarında karşılık verecek olan S-400’leri, kent hastanelerini, İHA’ları, SİHA’ları, TOGG’u amaca koymuşlar.

Onlar Güney Kafkasya’da kükreyen Türkiye’yi başa takmışlar. Onlar kurulamayan terör devletini ve tüm taarruzlarına karşın yıkılamayan Türkiye’yi başa takmışlar. Onlar dev güçlere baş kaldıran Türkiye’yi, açılan Ayasofya’yı, devletin ortasında yükselen Allah inancını başa takmışlar… Yani sıkıntı Erdoğan değil, sıkıntı Türkiye. Yoksa Erdoğan LGBT’yi desteklese, PKK devletine yeşil ışık yaksa onu herkesten epeyce severlerdi…”