Sözcü müellifi Turan: Ana muhalefet partisinin başkanı, ülkenin umudu, suikastla tehdit ediliyor!

taklaci09

Global Mod
Global Mod
Sözcü gazetesi müellifi Rahmi Turan, CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nun, “Devlet Hazinesi’nden çalınan paraları saptayınca, karalama kampanyaları ve suikast tehditleri gelmeye başladı.Ben korktum mu? Vız gelir, tırıs gider!” kelamlarına dikkat çekerek, “Ana muhalefet partisinin başkanı, ülkenin umudu, suikastla tehdit ediliyor!” sözünü kullandı.

Turan yazısında, “Kılıçdaroğlu’nun konuşmalarında kimsenin üzerinde durmadığı birtakım kelamlar dikkatimi çekti, endişelendim. CHP başkanı:“Asıl panik, uzman takımlarımızın Hazine’den çalınan paraların peşine düştüğü an başlayacak. Devlet Hazinesi’nden çalınan paraları saptayınca, karalama kampanyaları ve suikast tehditleri gelmeye başladı.Ben korktum mu?Vız gelir, tırıs gider!Bay Kemal asla ve asla geri adım atmaz.” dedi. Şuraya bakar mısınız? Ana muhalefet partisinin önderi, ülkenin umudu, suikastla tehdit ediliyor! Suikast demek, mevt demek! Bunlar kimlerdir? Nereden alıyorlar bu cüreti?Rezil tehditler, nasıl bir ülke haline geldiğimizin nahoş bir göstergesidir.” niyetini lisana getirdi.