Signum Nedir? SIGNA Ne İşe Fayda?

Urfalı

Global Mod
Global Mod
SIGNA, sahiden sürdürülebilir birinci kripto para ünitesidir. Ayrıyeten emniyetli, eşler ortası süreçleri süratli, verimli ve inançlı bir biçimde göndermeyi mümkün kılar. Signum, kripto para ünitesi olan SIGNA’ya güç veren topluluk odaklı bir teknolojidir. Bu makalemizde Kriptokoin.com olarak “Signum nedir?” sorusuna karşılık vereceğiz. Bunlara ek olarak proje hakkında merak edilen tüm hususlara değineceğiz.

Signum nedir? SIGNA ne işe fayda?

Signum, dünyaya en sürdürülebilir biçimde kuvvetli bir Blockchain tahlilleri getirmektedir. BTC üzere Signum, merkezi olmayan bir defter sistemi kullanılarak dağıtılan, ticareti yapılan ve depolanan Signa isimli bir dijital para ünitesi sağlamaktadır. Ortacılar, ödeme ağ geçitleri yahut bankalar yoktur. Lakin Signum dijital bir para ünitesinden daha fazlasıdır.

Özelleştirilebilen bir platform olarak, durdurulamaz ve sansüre sağlam DApp’lere sahip olabilme gücüne sahiptir. Herkes, yalnızca hayal gücüyle hudutlu biçimlerde kullanılabilen Token’ler oluşturabilmektedir. Ayrıyeten borsalar, pazar yerleri, finansal hizmetler ve oyunlar neredeyse hiç yüzeye çıkmaz. Bütün bunların en düzgün yanı: BTC yahut ETH üzere öbür kripto para üniteleriyle karşılaştırıldığında sahiden sürdürülebilirdir.

SIGNA’yı eşsiz kılan nedir?

SIGNA, sürdürülebilen bir dijital geleceğin temelidir. Ayrıyeten, dünyayı şimdiki haliyle değiştirebilmek için tasarlandı. Ağ, birinci sınıf özellikleri süratli ve inançlı ödeme tahlilleri, yenilikçi akıllı mukaveleler, Token oluşturma, eşler ortası iletileşme ve özelleştirilebilen bilgi kısa yollarıyla birleştirmektedir.

Signum, dünyayı PoC konsensüsünün evrimi olarak PoC+ ile tanıştırdı. PoC+, BTC ve özel güce aç ekipman gerektiren öbür biroldukca kripto para tarafınca kullanılan uygun bilinen PoW konsensüsünden farklı olarak, yalnızca kullanılabilen disk alanını kullanmaktadır. Bu yenilikçi fikir birliği, madencilerin aktif depolama kapasitelerini artırmaları için yeni bir yol sunar.

Signum nedir? SIGNA nasıl satın alınır?

SIGNA ile şu anda süreç yapılabilen borsalar; Bittrex ve Indodax’tır. Coin satın almak için ise bu kademeler izlenmektedir:

Öncelikle birinci adım olarak seçtiğiniz SIGNA listeleyen borsanın web/mobil uygulamasına erişim sağlayın. ondan sonrasında borsanın hesap açma adımlarını tamamlayın. Bir öteki adım olan kimlik doğrulama ve onay sürecini tamamlayın. Başka adım olan borsanın para yatırma adımlarını takip edin. Son adım olarak ise istediğiniz bakiye tutarınca SIGNA Coin’i seçin ve alım buyruğu oluşturun. Sağlam soğuk yahut donanım cüzdan hesaplarınızda saklayın.