Pd, Bonaccini: “Meloni? Yöneticilerimiz talk şovları düşünürken vatandaşlar tarafından seçildi”

Urfalı

Global Mod
Global Mod
Giorgia Meloni’ye iltifat mı? “Vatandaşlar kimin hükümete gideceğine kendileri karar verdi. Şimdi tahmini bir açıklamayı tartışıyoruz ama birbirimizi anlıyoruz. İnsanların, yönetici grubun pek çoğunun sevdiği talk şovlarda veya gazetelerde değil, sandıklarda kazanmasını istiyorum. bu yıllarda. Ve aslında Meloni hükümete gitti…”. Gibi Stefano Bonaccini Rai Radio1’da a Forrest, dün dem yöneticileri arasında çıkan tartışmaya geri dönüyor. “Avrupa konusunda bir soruya yanıt verdim ve Avrupa’da hükümetin otorite eksikliği olduğunu ekledim” dedi tekrar.

Ayrıca oku

“Anketlerde kazanmayı seviyorum, Demokrat Parti’den biri -daha sonra, aday olan dem sekreteri, dedi- röportajlarda ve talk-show’larda kazanmayı seviyor ve sonra kaybediyor. Hakkın hükümete değil, Demokrat Parti’ye gitmesini tercih ederim. “.

Elly Schlein ile arasındaki farklar? “Bu yılların yönetim ekibinin neredeyse tamamı benimle değil, onunla. Kimseyi uzaklaştırmamalıyız, çok kişiyi uzaklaştırdık, geri çağırmak zorundayız. Ama yönetim ekibi kesinlikle değişmeli”, tekrar diyor.