Oğuzhan Uğur: Elbistan’da enkaz altındaki anne ve bebeğe grup bir türlü ulaşmadı; bebek donarak öldü

taklaci09

Global Mod
Global Mod
YouTuber ve müzisyen Oğuzhan Uğur, toplumsal medya hesabından yaptığı paylaşıma Kahramanmaraş’ın Elbistan ilçesinde göçük altında kalan bir bebeğinin donarak öldüğünü aktardı.

Sabaha karşı saat 04.17’de Kahramanmaraş’ın Pazarcık ilçesi merkezli 7.7 ve saat saat 13.24’te Elbistan merkezli 7.6 büyüklüğünde zelzele meydana geldi.

Oğuzhan Uğur, kendi grubunu arayan bir hanımın yaşadıklarını toplumsal medya hesabından paylaştı. Yardımın bir türlü ulaşmadığını söyleyen Uğur, annesinin yanında göçük altında olan bebeğin, donarak hayatını yitirdiğini bildirdi.

Uğur, şunları yazdı:

“Elbistan’da, küçük bebeğiyle göçük altında kalmış bir anne. Takımıma ulaşıyor. Takımımdan Ceren yetkililere ulaşmaya çalışırken bir yandan da hanımı konuşarak sakinleştirmeyi deniyor. Yardım bir türlü ulaşmıyor… Bayan az evvelden tekrar aramış. Bebeği donarak ölmüş… Yardım hala yok.

Halen enkaz altındalar. Kahramanmaraş Elbistan Denizkent sitesi Kümbet Mah. Ceyhan Su ırmağı karşısı. Gülseman Antepli (0542 142 30 11 ) Hala yardım bekliyorlar… Biz ölseydik keşke… O anne ağlamasaydı”