Öngörüleri Çıkabilen Analist, Satın Alacağı 3 Altcoin Duyurdu!

Urfalı

Global Mod
Global Mod
Popüler bir kripto analisti, Ripple (XRP)’nin kriptoda en uygun görünen grafiklerden birine sahip olduğunu söylüyor. Ayrıyeten, iki altcoin projesine ait görünümünü güncelliyor.

“Bitcoin düştüğünde, satın almak istediğim tek altcoin”

Zamanında isabetli Bitcoin (BTC) ve altcoin varsayımları yapmasıyla tanınan yakından takip edilen bir analist, XRP’nin kripto piyasalarındaki en kuvvetli varlıklardan biri olduğunu söylüyor. Analistin başarılı varsayımları için Kriptokoin.com’un bu makalesine bakınız. DonAlt takma isimli analist, yeni bir strateji oturumunda, kripto piyasalarının öbür bir satış olayına şahit olması durumunda XRP’yi satın almaya hazır olduğunu kaydediyor. Bu bağlamda analist, şu açıklamayı yapıyor:

Bitcoin’de bir düşüş alırsam, satın almak istediğim tek kripto para XRP olur.

DonAlt, XRP’yi 0,38 dolar yahut daha düşük bir düzeyde biriktirmek istiyor. Lakin bunu alamamasının ‘iyi bir şansı’ olduğunu söylüyor. Analist, şu tabirleri kullanıyor:

Sadece bu grafiğe bakıyorum ve bu yükselmek istiyor üzere hissediyorum.

Kaynak: DonAlt / YouTube

Popüler kripto analisti, XRP üstündeki yükseliş duruşunun grafiklerin ötesine geçtiğini de söylüyor. Bu görüşünü şöyleki açıklıyor:

Hala davayı kazanacaklarını düşünüyorum. Bu yüzden kriptoda rastgele bir taban, bence XRP’yi zorlayacak. Bitcoin paritesinin (XRP/BTC) de sahiden âlâ göründüğünü biliyorum. Şu anda kriptoda en güzel görünen grafiklerden biri.

“LINK’in diğer bir koşusu daha mümkün”

DonAlt, sonrasındasında, merkezi olmayan oracle ağı Chainlink’e (LINK) bakıyor. Ethereum (ETH) tabanlı altcoin’in, bir ayı kışında kripto piyasalarından daha yeterli performans gösterme eğilimi niçiniyle radarında olduğunu belirtiyor. Analist, LINK için şu değerlendirmeyi yapıyor:

8 doların üzerinde hakikaten enteresan bir heyetim. bahsetmiş olduğum bu temizlemeyi alırsak, şu anda bu gücü açıkça göstermeyeceğini düşünüyorum. Lakin, bir noktada gösterecek. Bitcoin paritesinde (LINK/BTC) bir müddetdir daha düzgün performans gösteriyor. Bu yüzden benim için takip etmesi değişik bir grafik. [a] temizledikten daha sonra satın almak için tez edeceğim bir şey değil. Lakin, en yakın baktığım şeylerden biri. 2018, 2019, 2020 yıllarını düşünürseniz, LINK, tüm piyasadan daha yeterli performans gösterdi. LINK yükseliyordu ve bence bu takip edilmesi gereken uygun bir öykü. Son birkaç haftadır daha âlâ performans gösteriyor. Bence LINK’in diğer bir koşusu daha mümkün.

“Almak istediğimi bir başka altcoin: Solana”

Analist, son olarak akıllı mukavele platformu Solana’ya (SOL) geliyor. DonAlt, piyasa çapında bir düzeltme durumunda Ethereum rakibini de biriktirmek istediğini söylüyor. Bu doğrultuda, şu fikirlerini paylaşıyor:

Solana ile ilgilenen bir sürü daha büyük adam olduğunu biliyorum. Yani bir bütün olarak kriptoda bir taban oluştuğunu görürlerse, evvel Solana üzere bir şeye atlayacaklarını düşünüyorum. Bu yüzden, temizlersek Solana’yı satın almak istiyorum. Lakin, daha sonra bunu nispeten süratli bir biçimde satacağım.