“Meloni veya Partiden Gelen Baskı”

Urfalı

Global Mod
Global Mod
Renzian etkinliği için sabit fiyat mı? “Bakan Nordio, Leopolda'ya gelmemesi konusunda kesinlikle baskı gördü; partisinden mi, yoksa bizzat Başkan Meloni'den mi olduğunu bilmiyorum. Cumartesi sabahı bizzat bana onun varlığını doğrulamıştı.” Yani Radyo 24'te İtalya Viva'dan Maria Elena BoschiMaria Latella'nın Pazar Kafesi'nin konuğu, Adalet Bakanı'nın dün katılımını iptal etmesinden birkaç saat önce lider IV.'ün dosya üzerinde yoğunlaşması planlanan konuşmasından hemen sonra.

“Nordio'yu tanıyorum,” diye devam ediyor Boschi, o bir beyefendi, bir taahhütte bulunduğu anda bunu yerine getiriyor, eğer bir saat içinde fikrini değiştirirse bu, Leopolda'ya gelmemesi yönünde siyasi baskı olduğu anlamına geliyor”.

“Bakan Nordio'nun randevuyu bu sabah saat 10.02'de onaylaması ve ardından birisinin ona 'Hayır, Leopolda'ya gitmiyorsun' demesi nedeniyle üzgünüz. Nordio için üzgünüz, o bir fırsatı kaçırdı. Nordio davet ettiğinde Ben kendi isteğimle Atreju'ya gittim. Bu, Leopolda'nın açıkça korkutucu olmaya devam ettiğinin bir işareti”, Italia Viva'nın liderinin yorumu Matteo RenziEtkinliğin ikinci gününün oturum aralarında RaiNews 24 ile dün röportaj yapıldı. Renzi, Nordio'ya katılmamasını kimin söylediğini düşündüğü sorulduğunda şu cevabı verdi: “Ona sormalısın.”

Ayrıca okuyun