“Meloni ve benim zaten evli olmadığımızı kim söyledi?”

Urfalı

Global Mod
Global Mod
“Bize sordukları sürece Giorgia ve ben evlenmeyeceğiz. Canımız istediğinde yaparız. Ya da çoktan evlendik ve kimseye söylemedik. Taktığım bu oldukça gösterişli yüzük yüzük parmağım mı? Bu hoşuma gitti. Benim çingene kalbim var.” Gibi Andrea Giambruno, Başbakan Giorgia Meloni’nin arkadaşıhaftalık Chi dergisinin yarından itibaren gazete bayilerinde yer alan özel röportajında.

‘Birinci beyefendi’ olarak bir yıl, eleştiri ve espri

Rete4’te günlük olarak yayınlanan ‘Diario del giorno’ programının sunucusu, ‘birinci beyefendi’ olarak ilk yılını değerlendiriyor ve ayağındaki pek çok taşı kaldırıyor. Bu yıl kendisine yöneltilen eleştirilere de şöyle değiniyor: “Beni eleştirdikçe işimi yapmak için burada daha uzun süre kalıyorum. Ben bir gazeteciyim, sadece bunun nasıl yapılacağını biliyorum. Ve bilmiyorum. herhangi birinden tavsiye veya emir almak. O zaman bazı meslektaşlarım kötü niyetle Giorgia’dan emir aldığımı düşünürlerse, bu onların bileceği iş. Ben özgürüm ve ortağım asla benim yaptıklarıma karışmayı aklından bile geçirmez. Aslında, şunu buldum: Palazzo Chigi’de bir basın toplantısında sözlerim hakkında yorum yapmasını istemeleri hoş değil. Senin başka işlerin var, düşün ki, göçmenler konusunda yayına çıkarsam önce sana danışırım… Hadi ama bunları söyleyen kim olursa olsun. işler kötü niyetli.”

Görünüşe gelince, “Beyaz dişlere ve kalın saçlara sahip olmak yasak mı?” diye soruyor – 42 yaşındayım ve onları kaybetmiyorum. Saklamam gerekiyor mu? Aslında onları bilerek uzatıyorum. Erkeklerin arasında kıskançlık var… İnanılmaz Reytinglerle birlikte heyecanım da artacak!”.

Ayrıca okuyun