Malpensa, Pier Silvio Berlusconi ve babasının adının verilmesine ilişkin çekinceler: Neler söyledi

Urfalı

Global Mod
Global Mod
Malpensa Havaalanına Silvio Berlusconi'nin Adı Verildi “Bu beni ilgilendirmeyen bir konu. Önerme şu ki, babamızın adını taşıyan her şeyi seviyoruz çünkü o bunu kesinlikle hak ediyor. Zamanlama ve tarz açısından yöntemlerin mükemmel olduğunu düşünmüyorum. Şimdi mi yapılmalıydı yoksa daha sonra mı? “Bilmiyorum.” Mfe-Mediaset CEO'su Pier Silvio Berlusconi, akşam saatlerinde basın mensuplarına yaptığı açıklamada şunları söyledi.

“Başlığı bilmiyorduk”

Biz çocuklar, bu şey pratik olarak yapılana kadar bundan haberdar edilmedik. Biz dahil olmadık ve dürüst olmak gerekirse bu önemli değil.”

“Sala'ya 'uğraşma' diyorum”

“Yapılış biçimi beni çileden çıkarmadı. Tartışmanın gündeme geldiği açıktı, ancak tartışma hakkındaki tartışma, tahmin edilebilir olan tartışmadan daha da öfkelendiriyor beni. Sala sosyal medyada kız kardeşime yazıyor, ben de ona diyorum ki: İster destekle ister destekleme. Uğraşma.” Mfe-Mediaset CEO'su Pier Silvio Berlusconi, Cologno Monzese'de basınla akşam arasında bazı gazetecilerle konuşurken, Malpensa havaalanına Silvio Berlusconi'nin adının verilmesiyle ilgili çıkan tartışma ve Milano Belediye Başkanı Giuseppe Sala'nın sosyal medyada yaptığı bir paylaşımda Marina Berlusconi'ye, havaalanını eski başbakana adamadan önce beklemenin daha iyi olup olmayacağını sorgulayan sözleriyle ilgili olarak bunu söyledi.

“Binlerce nedenden dolayı karşı olduğunuzu da söyleyebilirsiniz ama tartışmayı tartışma konusu yapmayın. Milan'ı düşünün – diye saldırdı -. Liguria'da yaşıyorum ama oraya her gittiğimde Milan'ın bir felaket olduğunu söylüyorum, trafik, suç, çukurlar için. Lig'e kızgın mıyım? Sala beni daha da kızdırdı. Özveriyi siyaset yapmak için kullanın”.

Ayrıca okuyun