Lazio, Pignalberi: “Programın merkezinde sağlık, ailelere destek ve atık var”

Urfalı

Global Mod
Global Mod
Sağlık, aile desteği ve israf. Önümüzdeki 12 ve 13 Şubat tarihlerinde belirlenecek yarışta 4 Polo ve Pignaleberi Başkanı ile Lazio Bölge Başkanlığı adayı Fabrizio Pignalberi’nin programının temel noktaları bunlar. “Lazioluların onurunu geri kazanmalıyız, bu benim ilk hedefim olacak. Tedavi için Lazio dışına çıkamazlar. Vatandaşların göçe zorlandığını görmek, bilsem de tüm gücümle üstesinden gelmek istediğim bir aşağılama. Più Italia hareketinin lideri Pignalberi, Adnkronos’a “kolay olmayacak” diyor ve “programımızın herkesi 360 derecede koruduğunun” altını çiziyor.

Atıktan enerjiye dönüştürülen tesis konusunda Pignalberi, “Atık geri dönüşümü açısından Lazio on sekizinci sırada, felakete yol açıyor. Tasarlandığı şekliyle tesisin bir sorunu var: tarafından kısıtlanan bir yol var. Farklılaştırılmış atıklarla başlamazsak, hiçbir yere varamayız: atıktan enerjiye dönüştürme tesisi tek başına işe yaramaz”.

Pignalberi, merkezde bir diğer noktanın aileler, özellikle de ekonomik sıkıntı içinde yaşayanlar olduğunu belirterek, “Engelli aileleri veya varsa onları da unutmadan, ISEE’si 15.000 Euro’nun altında olanlara ayda 500 Euro ikramiye verilmesini” düşünüyor. yaşlı insanlar, önemli miktarda destek sağlıyor”.

Bir imza sorunu nedeniyle düzensiz olduğu ortaya çıkan ve Frosinone eyaletinde dışlanan desteğindeki iki listeye gelince: “Hala koşuyorum, bir kez daha çamur makinesi çalıştı, ancak bu sefer halka açık. İmza konusunu açıklığa kavuşturmak için Serrone’de toplantı düzenleniyor, belediye başkanı alınan ve asla talep edilmeyen birçok seçim sertifikası hakkında bana cevap vermek zorunda”.