“Korkmuyorum ama artık sokak satıcıları kolay hedef”

Urfalı

Global Mod
Global Mod
Adnkronos'a şöyle diyor: “Proietti'nin utanç verici saldırısının tehlikeli sonuçları; dayanışması için Gualtieri'ye teşekkür ediyorum”

“Bana yöneltilen hakaretler utanç verici olsa ve beni tüm sokak satıcıları için kolay hedef haline getirse de yoluma devam ediyorum. Korkmuyorum, çünkü haklı olduğunuzda korkmuyorsunuz, ancak maruz kaldığım saldırı potansiyel olarak tehlikeli sonuçlar doğurabilir.” Rocco Casalino, kendisine yönelik videoda Adnkronos'a homofobik hakaretlerle dolu bu yorumu yapıyor. 'Tezgahların kralı' Augusto Proietti, M5S iletişim basın bürosu başkanının Piazzale'yi kuşatan tezgahlar nedeniyle yaptığı şikayetlerin ardından trafik polisi tarafından para cezasına çarptırılmakla suçlandığı bir YouTube videosunda öfkeli Flaminio, Giuseppe Conte'nin eski sözcüsünün yeni ikametgahının altında.

“On yıllardır dünyanın en güzel meydanlarından birinde sokak satıcıları ve kamyonetlere yönelik taciz edici kuşatmaya hoşgörüyle bakılıyor olması, Casalino şöyle devam ediyor: kuralların tamamen göz ardı edilmesini haklı çıkarmaz. Bu, Piazzale Flaminio ve çoğu zaman bu şehrin iyi ve kötü havasını yaratmaya devam eden batık bir güce boyun eğen diğer birçok Roma meydanı için geçerlidir. Dayanışmasından dolayı Belediye Başkanı Gualtieri'ye teşekkür ediyorum.”

Ayrıca okuyun