Konya’daki barınakta vahşet: bakılırsavli, elindeki sopayla köpeği öldürdü!

taklaci09

Global Mod
Global Mod
Konya Hayvan Barınağı’ndaki bir köpeğin bir bakılırsavli tarafınca elindeki sopayla vurularak katledildiği görüldü.

Sanatçı Hayko Cepkin’in paylaştığı görüntüde Konya’da barınak gorevlisinin bir köpeği, başına kürekle vurarak katlettiği görüldü.

Cepkin paylaşımında, “Yetkin şahıslar ulaşsın diye yayınlıyorum. Yoksa imgenin üstünü çabucak elimle kapattım siz de kapatın. Görmeyin, görmeyin vahşeti, ziyan olsun bu vicdansızları hayatı, zehir olsun hayatı, gülmeye yeltense ağlamak nasip olsun nesiyle gurur duyayım lan ben bu yaşamın” sözlerine yer verdi.

Konya’da Konya Büyükşehir Belediyesi’nden yapılan açıklamada Hayvan Rehabilitasyon Merkezi’ndeki vazifelinin bir köpeğe elindeki kürekle vurarak vefatına niye olan manzaralarla ilgili soruşturma başlatıldığı açıklandı.

Konu ile ilgili Konya Büyükşehir Belediyesi resmi toplumsal medya hesabından yapılan açıklamada soruşturma başlatıldığı söz edilerek, “Hayvan Rehabilitasyon Merkezimizde yaşandığı tez edilen üzücü olay hakkında soruşturma başlatılmıştır. Bu konularda kurumsal hassasiyetimiz en üst noktadadır. Husus etraflıca kıymetlendirilerek sorumlular hakkında yasal süreç ve hata duyurusu yapılacaktır.” denildi.