Kılıçdaroğlu’nu mermi dolu kavanoz fotoğrafıyla tehdit etmişti; Mehmet Emin Göç’ün özür mektubu yazdığı ortaya çıktı

taklaci09

Global Mod
Global Mod
Toplumsal medya hesabından bir kavanoz dolusu mermi fotoğrafı paylaşarak Kemal Kılıçdaroğlu’nun da ortalarında bulunduğu CHP’li siyasetçileri tehdit eden Mehmet Emin Göç özür mektubu yazdığı ortaya çıktı.

Sanık Mehmet Emin Göç’ün Kemal Kılıçdaroğlu, Özgür Özel ve Canan Kaftancıoğlu’na yönelik bir özür mektubu yazdığı ortaya çıktı.

Sevgim Begüm Yavuz’un haberine göre, sanığın kendi el yazısı ile yazdığı mektupta, “3 Mayıs 2020 tarihinde Twitter üzerinden yapmış olduğum paylaşım niçiniyle CHP Genel Lideri kıymetli devlet adamı Kemal Kılıçdaroğlu, CHP Milletvekili Özgür Özel ve CHP İstanbul Vilayet Lideri Canan Kaftancıoğlu’ndan hayli özür diliyorum.

Yaptığım paylaşımı anlık bir öfkeyle yapmıştım. sonuçlarını hiç düşünmemiştim. bu biçimde bir paylaşım yaptığım için fazlaca üzgünüm. Özrümü kabul ettikleri için başta bedelli devlet adamı Kemal Kılıçdaroğlu olmak üzere tüm taraflara hayli teşekkür ediyorum. Hürmetlerimi sunuyorum” sözleri yer aldı.