Kerem Aktürkoğlu: “Hedefimiz olan şampiyonluğu kazanmak istiyoruz”

Leila

Global Mod
Global Mod
Futbolcumuz Kerem Aktürkoğlu, Harika Lig’deki Antalyaspor galibiyetimizin akabinde yayıncı kuruşula değerlendirmede bulundu.

Kerem Aktürkoğlu’nun açıklamaları şöyle:

Antalyaspor ve Nuri Hoca bulundukları pozisyonu hak etmeyen bir kadro. Çok hoş geçiş oyunu ve futbol oynuyorlar. Karşımıza bu biçimde geleceklerini biliyorduk. Bize sıkıntı vakit içinder yaşattılar. Onlar tebrik ediyorum. Biz epey hoş bir dönem geçiyoruz. Grup olarak epey hoş bir seri yakaladık. Sanırım galibiyet rekoru da kırdık. Bunun üzerine koymak ve galibiyetleri artırmak istiyoruz. Gayemiz olan şampiyonluğu kazanmak istiyoruz.”

“ICARDI’YE KELAMIM VARDI”

Maç öncesi stada yaklaşırken bizi motive eden müzikleri dinliyoruz. Bu bizim bir ritüelimiz oldu. En büyük avantajımız takımdaşlığımız, birbirimize olan itimadımız ve arkadaşlığımız. Bugün de onlardan bir adedini yaşadık. Birbirimizi üste çıkarmaya çalışıyoruz. Icardi bana gol attırıyordu, ben de ona gol attırma kelamı vermiştim. Bu kelamı yerine getirdim. Buraya gelen taraftarımıza teşekkür ederiz. 90 dakika susmadılar. Galibiyet onlara armağan olsun.”