Kazımcan Karataş: “Taraftarımızın önüne çıkmak için sabırsızlanıyorum”

Leila

Global Mod
Global Mod
Galatasarayımızın yeni transferi Kazımcan Karataş, Ali Sami Yen Spor Kompleksi Nef Stadyumu’nda kendisini sarı-kırmızı renklere bağlayan mukaveleyi imzalamasının akabinde Galatasaray Televizyonu’na konuştu.

“ŞANLI FORMAMIZLA ELİMDEN GELENİ YAPACAĞIM”

Dört yıldızlı formayı giymek için sabırsızlandığını belirten Kazımcan Karataş, “Gerçekten hayli memnunum, hayli hoş bir gün geçiriyorum. Umarım daha yeterli günler bizi bekler, şampiyonluklar daima bizimle olur. Altay Spor Kulübü ve menajerim ismine hayli ağır bir tempo geçti. Benim tek isteğim Galatasaray’da forma giymekti. Onu da gerçekleştirdik. Stadımızda formayı giymek için sabırsızlanıyorum, heyecanlanıyorum. Çok şanslıyım bence. Taraftarımızın önüne çıkmak için sabırsızlanıyorum. Konuk olarak geldiğimde tüylerim diken diken olmuştu çıktığımda. Umarım bu ulu formamızla elimden geleni yapacağım.” sözlerini kullandı.

”TARAFTARIMIZ, BİZİ HER VAKİT DESTEKLESİN. MAYISLAR BİZİMDİR!”

Hedefinin her sene olduğu üzere bu sene de kendini geliştirmek olduğunu söyleyen genç oyuncu, kelamlarını şöyleki sürdürdü:

“Galatasaray ile şampiyonluklar yaşamak istiyorum. Hocamın takımıyla bir arada bana katkı sağlayacağını düşünüyorum. İnşallah bu sene şampiyon olacağız. Florya’da birinci antrenmanımı gerçekleştireceğim benim için de farklı ehemmiyeti olacak o günün. 4 Temmuz’da hem hocamla tıpkı vakitte grup arkadaşlarımla tanışıp bir yola çıkacağız. Umarım bu yol şampiyonluk olur. Taraftarlarımız birinci maçımızdan son maçımıza kadar her vakit bizi desteklesinler. Mayıslar bizimdir! Umarım her şey gönlümüzce olur.”