kart numarası Berlusconi’ye 1 Fi, son hastaneye kaldırılmadan önce Arcore’a teslim edildi

Urfalı

Global Mod
Global Mod
2023’te 2 numaralı parti kartı, bir zamanlar ekonomist ve eski dışişleri bakanı olan Berlusconi tarafından yetim bırakılan Forza Italia’nın naibi “asker” Antonio Tajani’ye, Silvio’nun sadık üyelerinden, kesintisiz milletvekili Antonio Martino’ya gitti. 1994’ten 2018’e kadar 24 yıl boyunca, yeniden başvurmamaya karar verdiğinde, bir yıl önce 79 yaşında öldü. Ulusal mavi üyeliğin yeni yöneticisi Tullio Ferrante, “2 numaralı üyelik kartını Milletvekiline verdi. Başbakan Tajani gururla ve bir tutam duyguyla, çünkü Fi siyasi topluluğu onu sağlam, bilge, uzman ve ileri görüşlü bir rehber olarak görüyor” . “Politikacı olmadan önce bir adam”, Meloni hükümetinin Ulaştırmadan Sorumlu Müsteşarına güvence veriyor. zorlayıcı olduğu için “.

Bunun yerine 1 numaralı karta ne oldu? geçen 12 Haziran’da ölen Fi’nin lideri ve kurucusuyla mı kaldı? San Raffaele’deki son hastaneye yatışından sadece bir hafta önce onu Berlusconi’ye teslim etmeyi başardığını Adnkronos’a açıklayan Ferrante’nin kendisiydi. Eski başbakanın ortağı Marta Fascina’ya en yakın milletvekillerinden biri olan Ferrante, “Arcore’a ona ‘bir numarayı’ vermek için gitmiştim, bu düşünceden çok memnun kaldı, bana teşekkür etti ve gülümsedi” diyor. yastan sonra Villa San Martino’da yaşamaya devam etti. “Hemen ardından -güçten sorumlu vekili hatırlıyor- geçen 24-25 Haziran tarihlerinde ‘iki günlük’ üyelik için malzeme ve el ilanları üzerinde çalışmaya başladık”. Her şeyi en ince ayrıntısına kadar düşünen, her zaman seçim pazarlamasına özen gösteren ve sonuna kadar partinin Avrupa seçimlerine göre yeniden yapılanmasına odaklanan kişi, “en keskin, doğrudan ve etkili mesajları olanları” seçti. Ferrante, “Başkan için, Fi’nin eylemini ülke hükümetine iletmek önemliydi” diye güvence veriyor.