“İtalyan hakkını satanlardan ders kabul etmiyorum”

Urfalı

Global Mod
Global Mod
“Gianfranco Fini'nin benim hakkımda dile getirdiği olumsuz yargılar mı? Madalyalar tam olarak göğsünde. İtalyan sağının siyasi ve insani onurunu satan ve ayaklar altına alan birinden ders kabul etmiyorum. Siyasi topluluğuna utanmadan ihanet eden bir liderin hak ettiği tek şey, unutulmuşluk içinde kış uykusuna devam etmektir…”. Yani Adnkronos'ta Emanuele PozzoloYılbaşı gecesi silahından çıkan ateş nedeniyle başı belaya giren Fratelli d'Italia milletvekili.

Fini'nin söyledikleri

“AN'in başkanı olduğumda, şiddet içeren sözlü aşırılıkçı olduğu için onu Vercelli federasyonundan atmadan bile uzaklaştırdık. Davası masama gelmedi ama siyasi sekreterliğimin başkanı Donato Lamorte aldı. Piedmont'ta dedikleri gibi onun bir balengo olduğunu anladık ve ona kapıya kadar eşlik ettik: git, git”, dedi Gianfranco Fini, Il Foglio ile yaptığı röportajda.

Fdi'deki yönetici sınıfın yaygın bir sorunu olup olmadığı sorulduğunda şöyle cevap verdi: “Ağaç hakkında her zaman eski bir atasözü vardır; ağaç düşerken büyürken ormandan daha fazla ses çıkarır. Şakacı ve şakacı arasında çok az vaka vardır. yaklaşık. Meloni'nin milletvekillerinin sayısı 150 civarında: şu ana kadar düzensiz olanlar beş veya altı olacak.”

Giorgia Meloni'nin iki erteleme nedeniyle bir başlangıç haline gelen yıl sonundaki basın toplantısında “iyi bir performans”: “Kesinlikle hazırlıklı olduğunu gösterdi, sorulara kesin cevap verdi. Olası bir olasılığa karşı akıllıydı.” Ursula, Parlamentodaki ittifakları Komisyonun tercihlerinden ve aynı zamanda yapay zeka konusunda da ayırıyor”, Gianfranco Fini'nin kararı.

Ayrıca okuyun