“İstifa etmeyeceğim ve Meloni değişiklik yapmayacak”

Urfalı

Global Mod
Global Mod
“İşimi iyi yaparsam bakan olmaya devam edeceğim. Meloni hükümeti değiştirmeyecek ve o da öyle dedi. Hükümet uyumlu, Başbakan çok yetenekli. İki güveni olan tek bakan benim. Muhaliflere de şunu söylüyorum: halledin, ben istifa etmiyorum”. Bu, Stefano Zurlo ile Viareggio’daki (Lucca) Grand Hotel Principe di Piemonte’deki ‘Prens’in toplantılarında’ röportaj yapan Turizm Bakanı Daniela Santanchè tarafından ifade edildi.

Santanchè, “Muhalefet hakkında bir şey söylemek istiyorum, onları her şeyi affediyorum çünkü sağcı bir kadın olan ve bizim için bir zevk olan ilk kadın Başbakan Giorgia Meloni’yi görmek kabalık”, diyor Santanchè.

SİENA’NIN PALIO’SU

Tartışmalara gelince, “Twiga’ya bu kadar ilgi neden bilmiyorum, çok fazla yıkanma yeri var. Hatta beni biraz güldürüyor çünkü işin içine Santanchè girince her şey devasa oluyor. Palio’ya gidiyorum. di Siena, tarihi bir olay, topluluk ve bölge, bildiğim her şey. Aynı zamanda bir turizm etkinliği olduğunu söylüyorum. Bu konuda da tartışma yaratmayı başardılar. Gülümsememi almıyorlar, her zaman göreceksiniz. ben gülümsüyorum hayatın hediyesi harika küskünler için çekiyorum sabahtan akşama kadar küskünler için zengini ağlatmak değil fakiri sevindirmek istiyorum bunun yerine bu kriminalizasyon var bu hınç ama neden?”

TWIGA

“Twiga ile ilgili tartışmalara gelince, Üçüncü Kutup’un bazı üyeleriyle yemekte ne olduğu umurumda değil ve umurumda da değil, ama bir akşam yemeği için bir parti dağılırsa nasıl olur bir düşünün. Bir dahaki sefere biz Demokrat Parti’den birini davet edecek”. “Hükümette – altını çiziyor – Renzi’ye ihtiyacımız yok, kim olduğumuz konusunda sorunumuz yok çünkü İtalyanlar buna oy verdi”.

ARNAVUTLUK

Ardından tatil için Arnavutluk’a gitmeyi tercih edenlerin sayısındaki artışla ilgili olarak Santanchè, “Arnavutluk’a giden başbakandım ama kültürel ve peyzaj açısından İtalya ile karşılaştırılamaz” diyor. “.

Başbakana gelince, “Giorgia Meloni, tatil için Arnavutluk’a kaçmadı, çünkü başbakan asla kaçmaz, her zaman yüzünü sokar ve biz onunla gurur duymalıyız. Meloni başbakan olmadan önce gerçekten önemli bir uluslararası politika izliyor ve gerçekten de Başbakanımız Amerika Birleşik Devletleri’nde ve Avrupa’da takdir görüyor. Bu nedenle sözler değil eylemler geçerlidir”.

VENÜS ETKİSİ

“Botticelli’nin Venüs’ü ile ‘Meraklara açık’ kampanyamızı gizlemedik. Gazeteler Venüs için 9 milyon harcadığımı yazdı ve bunun doğru olmadığını – altını çiziyor – çünkü o, Botticelli’nin reklam kampanyasına harcanan para. dünya, yurt dışında. Örneğin Fransa, İspanya çok daha fazla harcıyor”.

“Etki sahibimiz” tatildeydi ve geri döndüğünde 27 Haziran’dan beri gördüğü her şeyi gösterecek, tüm dünyada tanındığı için seçildi ve gençlerle konuşması gerekiyordu, seksi olması gerekiyordu. “, bitirmeden önce “şık olmadığını ama İtalyanlar için bir şok olmak istiyorum” diyerek açıklıyor.