IŞİD’in yakarak katlettiği Fethi Şahin’in babası: Altı sene oldu, bir tek Kılıçdaroğlu geldi

taklaci09

Global Mod
Global Mod
IŞİD tarafınca altı yıl evvel yakılarak öldürülen Fethi Şahin’in babası Mehmet Şahin, CHP önderi Kemal Kılıçdaroğlu’nun kendisini ziyaretinin akabinde, “Altı sene daha sonra devlet yetkilisi olarak biri geldi. Altı sene oldu yanma olayı. Ne devletin bir adamı, ne vali geldi. Ne milletvekili, ne kaymakam, ne belediye lideri. Hiç kimse gelmedi” dedi.

Bir devir AKP’nin encümeni olduğunu lakin artık Âlâ Parti’nin Cumra idaresinde olduğunu söyleyen baba Şahin, “Çumra’da kaç sefer söylemiş oldum. Hiç ilgilenen olmadı. Oralı olmuyorlar. Bilgi vermiyorlar” dedi. Oğluyla ilgili kendisine şimdiye kadar hiç bir şey söylenmediğini belirten baba Şahin, “Daha öldüğü muhakkak değil. Gaziantep’teki davada maktül geçiyor, e-devlet’te sağ!” diyerek sitem etti.

“CHP Gençlik Kolları Lideri Gençosman Killik, ‘Kılıçdaroğlu ziyarete gelecek’ dedi. ‘Gelsin’ dedim, başımın üstünde yeri var. Havaya uçtum sevincimden. Altı sene olmuş abi. Ne demek!” diyen baba Şahin, görüşmenin fazlaca “tatlı” geçtiğini söz etti; “Gene gelecek helalleşmeye. Kelamını aldık. Çok şad oldum. Sonsuz teşekkür ettim” diye konuştu.

Baba Şahin CHP başkanının kendisine ümit verdiğini söylemiş oldu; “Mecliste önerge vereceğiz dedi. yemin etti, gitti. Yapacak inşallah” diye konuştu.

Yazının tamamını okumak için .