“İşçi kınandı, bana 80 bin euro ödemeli”

Urfalı

Global Mod
Global Mod
“Marco Travaglio bana 80 bin euro ödemeli”. Matteo Renzi, enew’inde bir davanın sonucuna ilişkin güncellemeler sunuyor Fatto Quotidiano’nun yönetmeni gazeteciye karşı. Italia Viva’nın lideri senatör, “Günümüz, Marco Travaglio’nun bana defalarca iftira atması nedeniyle seksen bin avro artı masraflar ve faiz ödemesi yönündeki cezasının resmileştirilmesiyle başlıyor”, diye yazıyor.

“Yıllarca hata yaparak sessizce acı çektim. Bugünün cümlesi geçmişin acılarını ortadan kaldırmıyor ancak iletişimle ilgilenenlere şu soruyu yöneltiyor: rekor bir mahkumiyet koleksiyonuna sahip bir seri iftiracı nasıl olur da her seferinde başkalarına ders vermeye devam edebilir? TV’de gün mü? Gizem”, diye devam ediyor Renzi,

Renzi, “Bu arada, tüm bu rezilliğin ağırlığını çekmek zorunda kalan ailem ve bizi asla terk etmeyen tüm dostlarım için bir düşünce”, diye ekliyor Renzi.

Eski Başbakan da günün vakalarından birine odaklanıyor. “Göçmenlik konusunda Salvini gibi düşünmüyorum, aslında tam tersiyim. Ancak Kuzey Ligi bakanının yargıçlardan maksimum tarafsızlık garantisi vermesini isterken haklı olduğuna inanıyorum. Ve bu yargıç – konuyla ilgili – Renzi, Matteo Salvini tarafından yayınlanan ve Catania hakimi Iolanda Apostolico’nun polis memurlarının öldürüldüğü iddia edilen bir gösteride bulunduğunu belgeleyen videoya atıfta bulunarak, sokağa çıkıp siyasi bir gösteriye katılmanın tarafsız olarak algılanamayacağını söylüyor. hakaret edildi.