Gizemli Analist: Bu 2 Altcoin, Hafta İçinde Patlayabilir!

Urfalı

Global Mod
Global Mod
Gizemli bir Twitter analisti, bu hafta patlamaya hazır olduğuna inandığı iki altcoin projesini paylaştı. Kestirimlerin katılık bulundurmadığını unutmadan teknik tahlillere göz atalım.

“Bu iki Ethereum rakibi bu hafta çıkışa hazır”

Pentoshi lakaplı kripto analisti, 547.800 Twitter takipçisine kripto piyasasının düşüş sinyalleri verdiğini ve boğaların kuvvetli bir atak yapabileceğini söylüyor:

Artık öteki kimi farklı işaretlerle birlikte tüm vakit içinderın en yüksek satışlarını tabanlara indirdik, bu hafta kuvvetli ralliler yapacağımızı hissediyorum. Fırsat kendini gösterirse AVAX’a teklif vermek isteyecektir. Bana tam olarak burada görmek istediğim şeyi gösterdi.

I think short term $58-60 on $SOL is reasonable

and maybe $36 or so on $AVAX to reassess. Flip those = new targets, fail to hold then look for lower grey pic.twitter.com/FJPlwOtfvd

— Pentoshi
🔺
Flightless Bird (@Pentosh1) May 12, 2022

Pentoshi’ye bakılırsa, akıllı kontrat platformları Avalanche (AVAX) ve Solana (SOL) kıymetli takviye alanlarına yaklaştıktan daha sonra tekrar toparlanmaya hazırlanıyor:

Tamam, birkaç saatlik testten daha sonra SOL’deki plana sadık kalmaya karar verdim. Ben de satın almaktan çekiniyorum. Lakin bu noktayı yarım yıldır işaretledim. Tarihî dayanağı var ve muhtemelen ortalama bir geri dönüş sağlıyor. AVAX’ta da birebir biçimde.

Yazım sırasında Solana, Pentoshi’nin takviye düzeyi olarak belirlediği 50 doların çabucak üzerinde 53,60 dolardan süreç görüyor.

AVAX, analistin belirlediği 31.20 dolar dayanak düzeyine ulaşmak üzere. Kriptokoin.com haberlerinde yer verdiğimiz, Luna Foundation Guard’ın (LFG) kalan AVAX rezervini satacağı tarafındaki kaygılar Pazartesi günü yatırımcıların panik satış yapmasına niye oldu.

Pentoshi AVAX ve SOL için kısa vade gayelerini paylaşıyor

Solana ve Avalanche piyasanın en kuvvetli Ethereum rakipleri olarak kabul edilir. Her iki altcoin’de geçen haftadan bu yana %25’in üzerinde kıymet kaybetti. Kısa vadeli görünüm çabucak hemen meçhulken, Pentoshi şu düzeyleri paylaşıyor:

SOL’de kısa vadeli 58-60 doların makul olduğunu ve AVAX’ın bir daha değerlendirmesi için tahminen 36 dolar yahut daha fazlasının olduğunu düşünüyorum.

Altcoin piyasası yıkıcı çöküşü telafi ediyor

CoinMarketCap bilgilerine göre 16 Mayıs’ta başta TerraUSD (UST) olmak üzere The Graph (GRT), Dash (DASH) ve Helium (HNT) çift haneli bedel kaybetti. Stablecoin UST 0.1174 dolar civarında dalgalanıyor ve toparlanması için çabucak hemen net bir belirti yok.