“Eylül’den itibaren tüm İtalya’daki monoloğum”

Urfalı

Global Mod
Global Mod
Alessandro Di Battista getirmek istediğini açıkladı İtalya turunda monologu ‘Assange, yüzü eğitmek için bir vur’diyor ve Eylül ortasında başlamak istediğini söylediği bu proje için herkesin katkısını istiyor. “Harika bir ekip sayesinde yazıp sahneye koyduğum monoloğa 1 ve 5 Haziran’da bin iki yüz kişi katıldı. On iki yüz kişi az değil, temanın (korkaklığını arkasına saklayan ‘ana akım’ gazetecilerin aksine) Facebook’ta Di Battista, ‘dinleme’ bahanesi) onu ilgilendiriyor” diye yazıyor.

“Bu bir monolog Wikileaks tarihinin izini sürüyor – açıklıyor – her şeyi hatırlıyor Assange tarafından oluşturulan haber kuruluşu ve diğer aktivistler tarafından yayınlandı. sansasyonel kepçe, şok edici haberler, şüphesiz kamu yararına yönelik bilgiler. Birçok şeyi unuttuk. Ne de olsa bu ‘sistem’in oyunuydu. Assange’ı asılsız suçlamalarla, medya komplolarıyla, bize bilmemize izin verdiği şeyleri unutturmak için kitlesel dikkat dağıtıcılarla yok edin. “Monologda Irak, Afganistan, Libya, ABD askeri-sanayi kompleksi, kitle gözetim NSA tarafından, CIA tarafından hazırlanan medya propaganda notları, dellsilah endüstrisi ve onu kontrol eden finans“.

“Açıkçası – devam ediyor – aynı zamanda kalıcı savaşlar, ‘bitmeyen savaşlar’, dünün ve bugünün savaşları. Bunlar, silah üreticilerini ve Assange’ın deyimiyle, ulusötesi güvenlik elitlerini mutlu eden savaşlardır. yeniden yapılanma işi sayesinde zengin olmak.Hayatımda yaptığım iyi her şeyi tutkuyla yaptım ve çoğunu buraya koydum.Şimdi (Eylül ortasından itibaren) bu monologu İtalya’nın her yerine getirmek istiyorum. yapmak istiyorum ve bunu yapmanın bir görev olduğunu düşünüyorum” ve “fikirleri, dahil edilecek tiyatroları ve tarihlerin düzenlenmesine yardımcı olma arzusu” olan herkesi hedefliyor.