Enrico Mentana, Lilli Gruber'in “suçlarından” sonra La7'ye 'ültimatom'.

Urfalı

Global Mod
Global Mod
Enrico Mentana “çok nahoş ve saldırgan” sözlerin ardından La7'den işaret istedi Lilli Gruber tarafından haber müdürüne yönelik olarak, 6 Mayıs'ta yayınlanan Sekiz Buçuk bölümünün başlangıcını geciktirerek zaman aşımına uğramaktan 'suçlu' olduğu söylendi.

“Dün gece haberleri biraz uzattık, çok önemli, çok önemli bir gündü: Orta Doğu'da barış olasılığı, Palermo yakınlarındaki Casteldaccia trajedisi. Ayrıca, her pazartesi olduğu gibi, anketlerimiz vardı ve Milena Gabanelli'nin Veri Odası ile randevumuz her pazartesi biraz uzun sürüyordu, izleyicilerden özür dilerim. Bu ağı yönetenlerin önceden belirlediği ve kararlaştırdığı gibi biraz uzun“, diyor Mentana bugünkü haberin sonunda.

“Bizi kim takip ettiyse Lilli Gruber, isim ve soyadları bilmiyormuş gibi davranmayı sevmediğim için kendime karşı çok nahoş ve saldırgan sözler söylemişti. 14 yıldır bu haberi yapmak için burada oturuyorum, hiçbir zaman kasıtlı olarak kimseyi kırmadım hayır biri, en azından bu ağda çalışan meslektaşlarım. Bu konuda karşılıklılığı takdir ediyorum ve çalıştığım şirketten de 24 saat boyunca bu olaya sessiz kalmamasını takdir ediyorum.. Yarın akşam bir şeyler olup olmadığına bakacağız, aksi takdirde sonuçlara varıp doğrudan sonuçlara varacağım”, diye bitiriyor.

Gruber, Mentana ve gecikme: Vespa ve Mannoni'nin ilk kez…

Ayrıca okuyun