Emin Bayram: “2026’ya kadar Galatasaray’da olacağım için epeyce mutluyum”

Leila

Global Mod
Global Mod
Futbol Akademimizden yetişen ve A Grup takımımızda yer alan 19 yaşındaki savunma oyuncumuz Emin Bayram ile yeni kontrat imzalandı.

Ali Sami Yen Spor Kompleksi Nef Stadyumu’nda düzenlenen imza merasiminde Galatasaray Spor Kulübü Lideri Dursun Aydın Özbek de yer aldı.

Başkan Dursun Aydın Özbek ve Emin Bayram imza merasiminin akabinde Galatasaray Televizyonu’na açıklamalarda bulundu.

EMİN BİR PIRLANTADIR

Emin’in önümüzdeki senelerda Galatasaray’ın geleceğini yazacak isimlerden biri olacağını belirten Lider Özbek, şu sözleri kullandı:

“Emin’i epeyden beri izliyorum. ötürüsıyla son derece başarılı. Galatasaray’ın önümüzdeki senelerda geleceğini yazacak arkadaşlardan bir tanesi. Kendisi hem fizik açısından tıpkı vakitte oynadığı mevkii açısından Galatasaray’a son derece faydalı olmaya devam ediyor. Emin’e hem ben hem hocası birebir vakitte tüm yönetici arkadaşlarımız güveniyor. Bilhassa bu sene de Emin’in büyük katkısı olacak. Kendisine bundan daha sonraki Galatasaray ömründe muvaffakiyetler diliyorum. Galatasaray’ın çimentosu Emin’ler. Onun için Galatasaray sevdası Emin’de de bitmesin. Galatasaray’da yolu açık olsun. İnşallah Allah sakatlık vermesin. Bundan daha sonra hem Galatasaray’a hem ulusal gruba hem Türk futboluna büyük katkı verecek bir arkadaşımız. Kendisi bir pırlantadır. Bunun değerini de bilsin. Kendisini geliştirmek için de elinden geleni yapsın. Kendisine bir abi tavsiyesi veriyorum ve muvaffakiyetler diliyorum.”

Kulübümüzle 2025-2026 dönemi sonuna kadar mukavele imzalayan Emin Bayram’ın niyetleri ise şu biçimde:

“Kulübün bünyesinde 2026’ya kadar olacağım için epeyce memnunum. Kulüp ortasında bulunduğum her vakit elimden gelenin fazlasını yapmaya çalışıyorum. Okan hocama, liderimize, idaremize hayli teşekkür ediyorum. İnşallah herkes için iyisi olur. Bu seneye başlarken amacımız 23. şampiyonluktu. Bu sene inşallah başaracağız.”