“Daha iyiyim, zordu ama inancım hep vardı”

Urfalı

Global Mod
Global Mod
“Daha iyiyim… Hala gücümü toplamam gerekiyor, ama bu sadece an meselesi.” Yani Silvio Berlusconi, hastaneye kaldırıldıktan sonra Knight ile yaptığı ilk röportajda. “Zordu ama her zaman umutlu oldum. Diğer zor anlarda olduğu gibi, kendimi Tanrı’nın yardımına ve teşekkür etmekten asla vazgeçmeyeceğim San Raffaele doktorlarının ve sağlık personelinin profesyonelliğine emanet ettim” dedi. Corriere della Sera’ya Şövalye.

Ayrıca oku

Berlusconi, “Marta kendini aştı, benzersiz bir özen ve özveriyle yanımda durdu, bu ancak bizi birbirimize bağlayan büyük aşkla açıklanabilir” diyen Berlusconi, “Birçok kez ondan dinlenmesini ve kendine bakmasını istemek zorunda kaldım. , ama beni bir dakika bile bırakmadı. Çocuklarım, kardeşim, arkadaşlarım da her gün çok yakınımdaydılar. Zor zamanlarımda aile sevgisi gerçekten en önemli şey “.

“Birçok insanın, hatta yabancıların dostluğunu ve içten sevgisini, hatta bazen dokunaklılığını bir kez daha anladım. Çoğunluğun ve muhalefetin tüm siyasi liderleri bana iyi dilek ve cesaret verici sözler söylediler ki ben gerçekten öyleyim. çok minnettarım. Ama sonra mavi insanların, militanların ve beni mesajlar ve sevgi dolu gösterilerle dolduran Forza Italia seçmenlerinin duygusal kucaklaşması vardı. Bu zor anı iyi atlattıysam, bunu kesinlikle bana da borçluyum. onları” vurguladı.

İşinizin başına dönmeye hazır mısınız? “Aslında, Forza Italia’nın liderleriyle yoğun bakımdan bile iletişimimi sürdürdüm ve idari organlar için seçim kampanyasına ilişkin belirtiler ve önerilerde bulundum. Bu bağlamda, çalışmayı hiç bırakmadım. Pazar ve önümüzdeki Pazartesi günü oy pusulasına gideceğimiz Belediyelerin vatandaşları: gidin ve oy kullanın, çünkü oylama olmadan demokrasi ölür ve İtalya’nın geleceği, şehirlerinizin, çocuklarınızın geleceği ölür. yapacağım ve her zaman olduğu gibi Forza Italia’nın yönetiminde bunları yapmaya devam edeceğim”.