Cospito, Tajani: “Biz Forza Italia’da sesi hiç yükseltmedik”

Urfalı

Global Mod
Global Mod
“Donzelli Delmastro davasının kapatılması gerektiğine inanıyorum. Mecliste herhangi bir suistimal olup olmadığına karar verecek olan büyük bir jüri var. Sesi kısma daveti herkes tarafından kabul edilmelidir”. Böylece Dışişleri Bakanı Antonio Tajani.

Ayrıca oku

“Biz Forza Italia’da üslubu hiç yükseltmedik. Çalışıyoruz, ciddi, güvenilir, güvenilir, sorumlu olmak istiyoruz; İtalyanlara somut cevaplar vermek için hükümet birliği için çalışalım. Tartışmalar seçim kampanyasının bir parçası. Vatandaşların sorunlarını çözmek için ilerleyelim” dedi.

“Bütün sesler yükseldi – bakan işaret ediyor – tartışma çıkarmaya niyetim yok. Daire Büyük Jürisinin kararlarını bekliyoruz. Doğru kurumsal yol budur. Ben kurumlara inanıyorum. Biz sadece kurumlara saldırı var diyoruz” dedi.

Salvini

“Mutlaka aşılması gereken ve yazar arayan bazı solcu milletvekillerini ve gazetecileri ilgilendiren tartışmaların esasına girmiyorum ama molotof kokteyli atan biriyle masaya oturmayı da kabul etmiyorum. jandarmalarda ve kurumlarda, müebbet hapis cezası verdilerse bir sebebi olur müebbet hapiste kalırsın, 41 bis vermişlerse 41 bis alırsın”. Bu nedenle, Cospito davasına atıfta bulunarak (ancak bahsetmeden), Lig’in başbakan yardımcısı ve lideri Matteo Salvini, Conciliazione’de Lazio’daki bölgesel seçimler için Francesco Rocca’yı destekleyen merkez sağ olay sahnesinden konuşuyor. Konferans salonu.