“Bonelli, gel Twiga'da çalış”. Ve milletvekili (neredeyse) evet diyor

Urfalı

Global Mod
Global Mod
Flavio Briatore, Milletvekili Angelo Bonelli'ye Twiga'da bir iş 'teklif ediyor'. Yeşiller ve Sol İttifakı milletvekili yeni bölümde, plaj tavizlerinden başlayarak yönetici ile siyasetçi arasında uzayıp giden gidiş gelişleri tek bir şartla kabul ediyor. Açıklamalarla sosyal medya arasındaki çatışma günlerdir sürüyor. Bonelli, Briatore'yi 'Monte Carlo'da vatansever' olmakla suçluyor, Briatore ise 'Bonelli'nin işe yaramaz olduğunu' belirterek yanıt veriyor. Son birkaç saat içinde yeni bölüm.

Briatore, Libero'ya teklifte bulunmadan önce “Bonelli gibi insanlar hiç çalışmadı, iş görüşmesinin ne anlama geldiğini bilmiyorlar, insanları eğitmenin ne demek olduğunu bilmiyorlar. Çalışmanın ne anlama geldiğine dair hiçbir fikirleri yok” diyor: “Gelin üç ay bizimle çalışın. O zaman çalışmanın ne demek olduğunu anlayacaksınız.”

Bonelli cevap veriyor. “Briatore'nin Twiga'da parlamento taahhütlerime uygun şekilde çalışma teklifini kabul ediyorum ve bu yaz birbirimizi onun banyo tesisinde göreceğiz” diyor. “Fakat doğduğu ülkede vergi ödeyebilmesi için ikametgahını Monte Carlo'dan İtalya'ya getirmesini bir şartla kabul ediyorum” diye ekliyor ve destanın yeni bölümü için yardım teklif ediyor.