Başbakan ne dedi

Urfalı

Global Mod
Global Mod
“Bir yıl önce 25 Eylül’de İtalyanlardan net bir işaret geldi: İtalya Kardeşler liderliğindeki merkez sağ hükümet. Bunun bir varış noktası değil, bir varış noktası olduğunun bilincinde olarak zafere ulaşmak için her şeyimizi verdik. kalkış”. Giorgia Meloni bunu sosyal medyada yazıyor ve elinde ‘teşekkür ederim İtalya’ yazan bir pankart tuttuğu bir fotoğraf paylaşıyor. “Bir yılın ardından hâlâ bütçe yapmak içimden gelmiyor, bu vatandaşlara kalmış, diye yazıyor – Ama tek bir şey söyleyebilirim: Aldığımdan daha iyi bir İtalya teslim edeceğime söz verdim ve bunu doğrulayabilirim” Bugün milletimiz daha güvenilir, istikrarlı ve dinlenmektedir.“.

Hükümette bir yıl geçirdikten sonra “Bize rekor sayıda istihdam sağlayan ekonomik verilerden ve istikrarlı sözleşmelerden başlayarak elde edilen sonuçlardan memnunum. Ayrıca ailelere ve işletmelere yardım etmek için yoğunlaştırdığımız tüm kaynakları da düşünüyorum. güvenlik ve hukuka uygunluk açısından devreye aldığımız önlemlerdir”. “İtalya – işaret – Avrupa ortalamasından daha fazla büyüyor ve bundan gurur duyuyorum“.

“2024 çok önemli bir yıl olacak, bu milletin ihtiyaç duyduğu büyük reformların yılı olacak – Başbakanın altını çiziyor – her şeyden önce vergi reformu, aynı zamanda anayasa reformunun ve adalet reformunun da başlangıcı. Ve sonra büyük reformlar yılı olacak. Özellikle okullarda reform yapılması gerekiyor. Önümüzde yapacak çok işimiz var ama İtalyanlara verdiğimiz taahhütlere uygun olarak bunu yapacağız.” “İtalya bizi seçti ve biz ona ihanet etmeyeceğiz” diye bitiriyor.