Başantrenörümüz Andreas Pistiolis: “Savunma performansımızla kazandık”

Urfalı

Global Mod
Global Mod
Galatasaray Nef Başantrenörü Andreas Pistiolis, ING Basketbol Muhteşem Ligi’nde galip geldiğimiz Semt77 Yalovaspor maçının akabinde Galatasaray Televizyonu’na değerlendirmelerde bulundu.

Oyunun bilhassa defansif istikametini âlâ oynayarak hoş bir galibiyet aldıklarını vurgulayan Andreas Pistiolis, “Kötü oynadığımızda da kazanmak bizim için değerliydi. Yeterli oynamadık lakin ikinci yarıda âlâ karşılık verdik. Bugün savunma performansımızla kazandık ve bu beni keyifli ediyor. Bu da savunma istikrarı kazandığımızı gösteriyor. Durumumuz ne olursa olsun, biz bu çabayı, özveriyi gösterdiğimiz sürece kazanmaya devam edeceğiz. Her gün üstüne koyarak ilerlemeye devam edeceğiz.” diye konuştu.Savunma

Fenerbahçe maçı hakkında Koç Pistiolis, “Bu maçın taraftar için kıymetini fazlaca uygun biliyoruz. Ben gerekli sertliği, çabayı gösterdiğimiz sürece taraftarlarımızı keyifli edeceğimizi düşünüyorum” dedi.

Sadık Buyruk Kabaca ise, “İlk yarı istediğimiz üzere başlayamadık. İkinci yarı daha kararlı, özgüvenli ve sert bir basketbol oynadık. Önümüzdeki haftaki Fenerbahçe maçına hazırlanacağız.