Bahçeli: Kadir gecemizin günahlardan arınmak için bir fırsat, ulusal hissiyatımızın kökleşmesi için büyük bir imkân olduğu kanaatindeyim

taklaci09

Global Mod
Global Mod
MHP Genel Lideri Devlet Bahçeli, “Kadir gecemizin günahlardan arınmak için bir fırsat, ulusal hissiyatımızın kökleşmesi için büyük bir imkân olduğu kanaatindeyim” fikrini lisana getirdi.

Bahçeli Twitter hesabından paylaştığı bildirisinde,, “Her anı rahmet, her günü rahmet olan Ramazan- Şerif’i uğurlamanın hazırlığı ortasındayken Kadir Gecesi’ne ulaştıran Rabbim’e şükürler olsun diyorum. Bu gece kalbimizin sefa bulacağı, merhamet ve mağfiret pınarlarının çağlayan üzere semalardan akacağı kutlu bir gecedir. Af ve tövbe kapılarının gerisine kadar açık olduğu bu kutsal gecenin hem kadrini/kıymetini bilmeyi, birebir vakitte Nusret-i İlahi’nin himmetiyle tan yeri ağarana kadar gönül dünyamızın manevi iyiliklerle müşerref olmasını bahusus ümit ediyorum.” tabirini kullandı.

Bahçeli şunları kaydetti:

Pençe-Kilit Harekatı’nda şehit düşen kahraman evlatlarımıza da Cenab-ı Allah’tan rahmet, hala tedavi altında bulunan gazilerimize ise şifalar diliyorum. Şehit ailelerimizin, şehitlerimizin silah arkadaşlarının, milletimizin ve bilcümle hepimizin başı sağ olsun. Kadir Gece’miz mübarek olsun. Türk milleti var olsun, Türkiye Cumhuriyeti sonsuza kadar yaşasın dursun.”