Andreas Pistiolis: “Galatasaray üzere esaslı bir kadroya koçluk yapacağım için hayli mutluyum”

Urfalı

Global Mod
Global Mod
Galatasaray Nef’in yeni başantrenörü Andreas Pistiolis, takımla tanışmasının akabinde Galatasaray Televizyonu’na açıklamalarda bulundu.

Galatasaray üzere esaslı bir kulüpte çalışmaktan dolayı fazlaca keyifli olduğunu tabir eden başantrenörümüz, “Benim için epey heyecan verici bir durum oldu. Galatasaray taraftar manasında dünyanın en büyük kulüplerinden biri. Daha evvel Galatasaray’a karşı biroldukca defa karşılaşmıştık. bu biçimdelarda en etkilendiğim olay taraftar oldu. Artık onların yanımda olduğunu bilmek benim için memnunluk verici. bu biçimde klasik, esaslı bir ekibe koçluk yapacağım için fazlaca memnunum.” diye konuştu.

Önümüzdeki lig maçında kadrosu yardımcı antrenörlerimizden Cenk Akyol’un yöneteceğini tabir eden Pistiolis, “Yukatel Merkezefendi Belediyesi maçında ekibin başında Cenk Akyol olacak. Cenk uzun yıllardır bu kadroda. Müsabakayı onun yönetmesi her insanın çıkarına olacak. Ben yardımcı olan tüm antrenör arkadaşlarımıza güveniyorum. Hepsi deneyimli isimler. Maçta onlara güveniyorum.” dedi.