Andreas Pistiolis: “bu biçimde devam edersek bizi hiç bir şey durduramaz”

Urfalı

Global Mod
Global Mod
Galatasaray Nef Başantrenörü Andreas Pistiolis, ING Basketbol Muhteşem Ligi’nde elde ettiğimiz Pınar Karşıyaka galibiyetinin akabinde yayıncı kuruluşa açıklamalarda bulundu.

Başantrenörümüz Pistiolis’in değerlendirmeleri şöyle:

“Çok memnunuz. Kuvvetli bir rakip karşısında değerli bir maç kazandık. Play-off’larda daha düzgün bir yer elde edebilmek için fazlaca değerli bir maçtı. Kendi seviyemizde bir rakipti. Oyuncularımı kutluyorum. Gerçek yoldayız ve daha güzel olabileceğimizi biliyorum.”

“Taraftarlarımıza teşekkür ediyorum. Buraya kadar geldiler ve bizi desteklediler. Bizim için onların burada olması fazlaca değerli. Onları her maç buraya bekliyoruz.”

“Maç ortasında nasıl tepki vereceğimiz fazlaca kıymetliydi. Karakterimizi bu cins anlarda muhakkak ediyoruz. Oyuncularım hayli uygun yanıt verdi. Onların karakterleri ve gösterdiklerinden epeyce memnunum. bu türlü devam edersek hiç bir şey bizi durduramaz.”

MELO TRIMBLE: “SONUNA KADAR SAVAŞTIK”

26 sayıyla grubumuzun en skoreri olan Melo Trimble ise, “Karşıyaka epey uygun bir kadro ve fazlaca güzel antrenörleri var. Çıkıp maçı kazanmak istedik. Bu güç maçta elimizden geleni yaptık ve sonuna kadar savaştık. Her maçta savaşmaya devam ediyoruz. Play-off’larda daha âlâ bir yer almak istiyoruz. Bunun için kolay maç olmayacak. Umarım bu türlü devam edebiliriz. Âlâ oynadığımı söyleyebiliriz. Bilhassa savunmada güzel işler yapmak istiyorum. Bunu yapmaya çalıştım. Topu çevirmekte daha yeterli işler yapabilirdim; ancak skor olarak işler düzgündü.” biçiminde konuştu.