Analist: En Büyük Çantam ADA ve Bu 2 Altcoin’de! Kazanacaklar

Urfalı

Global Mod
Global Mod
Popüler bir Youtube analisti, eski SEC liderini ETH’yi meta yapmak için rüşvet almakla suçluyor. XRP, ADA ve ETH’nin ismi geçtiği tartışmalarda, bu üçü içinde ayrım yapmadığını söylemiş oldu.

BitBoy, ADA ve bu 2 altcoin projesinin kazanacağını söylüyor

SEC ve Ripple davasının ortasında, düzenleyiciye karşı yeni suçlamalar ortaya çıktı. Eski bir kripto analisti olan Ben Armstrong, 9 Ekim’deki tweet’inde eski SEC Yöneticisi William Hinman’ı Ethereum’u (ETH) bir emtia ilan etmek için rüşvet almakla suçlayarak eleştirdi. Analiste bakılırsa, “William Hinman katiyetle rüşveti kabul etti”. birebir vakitte 3 kripto, analist ADA, XRP ve ETH içinde tercih yapmayı reddediyor. Bunun yerine hepsinin kazanacağını söylüyor:

…En büyük 3 varlığım XRP, ADA ve ETH ve ben taraf tutmayı reddediyorum. Hepsi kazanacak.

Gotta say when #ETHGate dropped I was about at the same place @IOHK_Charles is. He makes many valid points in thread.

However, William Hinman certainly accepted bribes. It’s CLEAR.

My 3 biggest holdings are $XRP, $ADA, & $ETH and I refuse to take sides. They all win.

— Ben Armstrong (@Bitboy_Crypto) October 9, 2022

“Daha fazla düzenleyici netliğe gereksinim var”

Armstrong, bu suçlamalarla, daha evvel bir dizi tweet’te bu hususa değinen Cardano kurucusu Charles Hoskinson’ın yorumlarına atıfta bulundu. Başkalarının yanı sıra, Ripple’ın Ethereum’a göz yummak için SEC’e rüşvet verildiğini önermek yerine daha uygun düzenleyici netlik için tartışmaya odaklanması gerektiğini belirtti:

Yolsuzluk argümanlarını tahlil etmek, Ethereum’un da SEC tarafınca dava edilmesi gerektiğini, fakat bağlantılardan dolayı olmadığını ima ediyor üzere görünüyor. Ancak bu, kripto para ünitelerinin anlamsız bir çerçeveye zorlanması meselesini rastgele bir biçimde nasıl çözüyor?

SEC, Hinman’ın ETH hakkındaki açıklamalarını gizlemeye çalışıyor

Bu ortada, SEC-Ripple davasında bir yargıç, SEC’in Hinman evraklarını saklama teşebbüsünü reddetti. Bu dokümanlar, William Hinman’ın 2018 yılında bir dorukta yaptığı konuşmayı içeriyor. Eski SEC yetkilisi, o periyottaki açıklamalarında Bitcoin ve Ethereum’un menkul değer olmadığını söylüyor.

Armstrong, öteki bir yerde, Youtuber ‘Atozy’ hakkında bir dava ile meşgul. BitBoy analisti, Youtuber Erling Mengshoel, nam-ı başka ‘Atozy’i kendisine iftira etmekle dava ediyor. Analist, Mengshoel’e yönelik “izleyicilerine gerçek tavsiyeler vermek yerine süratli bir para için sağdığını” söylüyor. Hatta, Erling Mengshoel’i ABD Georgia Bölge Mahkemesinde iftira teziyle davada etti.

Kriptokoin.com’dan takip ettiğiniz bir öbür olayda, SEC, Ethereum Max’i (EMAX) pazarladığı için Kim Kardashian’dan davacı oldu. New York’ta ikamet eden Ryan Huegerich ve başka davacılar, bir davaya göre, Ethereum Max’i (EMAX) pazarladıkları için Kaliforniya bölge mahkemesinde Kim Kardashian, Floyd Mayweather Jr ve Paul Pierce aleyhine toplu dava açtılar.

EMAX, Haziran ayında Kardashian’ın Instagram takipçilerine şu soruyu sorduğu bir gönderiyle tanıtıldı:

Kriptoyla ilgileniyor musunuz???? Bu finansal bir tavsiye değil, arkadaşlarımın bana Ethereum Max tokeni hakkında söylemiş olduklerini paylaşıyorum!”