Akif Beki: Trol kendilerindense, ensest bir hücumsa üstü kapatılmaya devam edecek demek

taklaci09

Global Mod
Global Mod
Karar gazetesi muharriri Akif Beki, AKP’nin hazırladığı toplumsal medya maddesine işaret ederek, “Daha yeni trol tacizine uğramıştı, Meclis Lideri Şentop’un da buna fazlaca sevineceğinden emindim, sabırsızlıkla bekliyor sanmıştım… “İç operasyon” demişti, bu mevzuyu kapatmayacaktı. Lakin nasıl olduysa akşamına kapandı. Krizi tatlıya bağladıklarını da saldırgan trol, şahsen duyurdu. Cumhur Frankfurt isimli trolbaşı, Şentop’u arayıp özür dilemiş, kendisine sataşmak için kimseden buyruk almadığını da eklemiş, o da büyüklük gösterip özrünü kabul etmiş.

Kol kırılmış, yen ortasında kalmış yani. halbuki Şentop, kendisine saldıran trolün sahibini her insanın bildiğini, bir daha de “vekil arkadaşlar”ın “sahibi ile görüş’ teklifini reddettiğini söylemişti.
” diye yazdı.

AKP ortasında farklı trol örgütlenmeleri bulunduğunu, çetelere ayrıldığını belirten Beki, “Buna ‘şeffaf siyaset’ denemeyeceği için de Meclis Lideri, içlerindeki kayıt dışı siyasi aktörlere ve onları azmettiren trol ağalarına kılıç çekiyor zannetmiştim. Yanılmışım… Trol kendilerindense, ensest bir hücumsa üstü kapatılmaya devam edecek demek. Maddeyle vaat ettikleri üzere çetesi ve ağası, ortaya çıkarılmayacak.

Aile içi akınlarda dezenformasyon, kendi biçimleriyle ortadan kaldırılacak. Kimin gücü kime yeterse kanunu çalışacak, Meclis’ten geçen kanun değil. Trollerle uğraş bu biçimde mi olurmuş! Senin trolün-benim trolüm ayrımcılığı yapılacak, adamına göre muamele edilecek. Buna da trollerle uğraş mi denilecek?
” tabirlerini kullandı.

Yazının tamamı