Ahmet Davutoğlu, Rize programını iptal etti: Vatandaşlarımızın acılarını paylaşmak üzere Bartın’a gitme sonucu aldım

taklaci09

Global Mod
Global Mod
Gelecek Partisi Genel Lideri Ahmet Davutoğlu, Amasra’da meydana gelen ve şimdiye kadar 28 çalışanın hayatını yitirdiği açıklanan maden patlaması niçiniyle Rize programını ertelediğini deklare etti.

Davutoğlu, “Bartın’da yüreğimizi yakan kayıplarımız niçiniyle Rize programımızı ileri bir tarihe erteledik. Vatandaşlarımızın acılarını paylaşmak üzere Bartın’a gitme sonucu aldım. Büyük heyecanla bizi karşılamaya hazırlanan Rize vilayet liderimiz ve teşkilatımız müsterih olsun! Buluşacağız…” diye yazdı.

Gelecek Partisi Genel Lider Yardımcısı Dr. Selim Temuci de toplumsal medya hesabından, “Bartın’da milletimizi yasa boğan maden kazası niçiniyle Genel Liderimizin Rize Programı ileri bir tarihe ertelenmiştir. Genel Liderimiz yarın Bartın’da olacak. Bu vesileyle; hayatını kaybeden maden işçilerimize yeniden Rabbimden rahmet, yaralılarımıza acil şifalar diliyorum” diye yazmıştı.

TIKLAYIN – Amasra’da maden faciası | Can kaybı 28’e yükseldi; mahsur kalan çalışanları kurtarma çalışmaları sürüyor