Kaptan Göksenin Köksal: “Koçla hayli hoş bir ivme yakaladık”

Urfalı

Global Mod
Global Mod
Galatasaray Nef Ekip Kaptanı Göksenin Köksal, Fenerbahçe Beko’yu alanında 76-70 mağlup ettiğimiz lig maçının akabinde yayıncı kuruluşa açıklamalarda bulundu.

Kaptanımız Göksenin Köksal’ın maç sonu değerlendirmeleri şöyle:

“EN BÜYÜK TOPLULUK OLDUĞUMUZU FENERBAHÇE SEYİRCİSİ ÖNÜNDE GÖSTERDİK”

“Burada kazanmak kolay değil; fakat Galatasaray Fenerbahçe derbileri her vakit hayli farklıdır. Kadro halinde epeyce güzeliz. Yeni koçumuzla birlikte epey güzel bir ivme yakaladık. Kazandığımız için memnunuz. Güzel gayret ederek burada kazandık. Bu dönem Fenerbahçe’ye karşı bir türlü kazanamamıştık. Büyük maçları severim. En büyük topluluk bizim topluluğumuz. Bugün bunu burada Fenerbahçe izleyicisi önünde gösterdik. Koçun bana verdiği süreyi ve kaptanlık nazaranvini en uygun biçimde yapmaya çalıştım. Ekibi toparladım. Çok şükür burada hayli hoş bir galibiyet aldık. Ataşehir anısı oldu.”

“PLAY-OFF’A EN ÜST SIRADAN GİRMEK İSTİYORUZ”

“Yeni koçla bir arada Fenerbahçe maçından evvel Beşiktaş ve Karşıyaka galibiyetleriyle epeyce hoş bir ivme yakaladık. Kazanmamız gerekiyordu. Play-off’ta sıralama açısından biraz geride kalmıştık. Artık yeni koçla birlikte 4’te 4 yaptık. Play-off’a girebileceğimiz en üst bayağı girmek istiyoruz.”

“Soyunma odasında epey hoş bir coşku vardı. GS TV’de tüm taraftarlarımız ve Fenerliler de izleyebilir. “